A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 14. října 2017
Fotbal
První liga, 10. kolo
17:00 Fastav Zlín - Vysočina Jihlava
17:00 Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
17:00 Slovan Liberec - Dukla Praha
17:00 Sigma Olomouc - FK Jablonec
17:00 FK Mladá Boleslav - FK Teplice
20:00 Karviná - Slavia Praha
Druhá liga, 11. kolo
10:15 Pardubice - Vlašim
15:30 Táborsko - Třinec
16:00 Frýdek-Místek - Hradec Králové
18:00 Opava - Varnsdorf
Liga žen, 9. kolo
10:30 Liberec - Dukla Praha
14:00 Hradec Králové - Slavia Praha
Slovenská liga, 12. kolo
15:00 Michalovce - Trnava
17:00 Trenčín - Senica
17:00 Slovan Bratislava - Prešov
17:00 Podbrezová - Dunajská Streda
17:00 Ružomberok - Zlaté Moravce
Lední hokej
První liga, 13. kolo
17:00 Prostějov - Kladno
17:00 Frýdek-Místek - Ústí nad Labem
17:00 Kadaň - Karlovy Vary
17:00 Motor České Budějovice - Přerov
17:30 Vsetín - Třebíč
17:30 Havířov - Litoměřice
17:30 HC Slavia Praha - Benátky nad Jizerou
Basketbal
Liga mužů, 4. kolo
16:00 Olomoucko - Ústí nad Labem
17:30 Ostrava - Brno
18:00 Děčín - Nymburk
18:00 Jindřichův Hradec - Kolín
Liga žen, 6. kolo
15:30 KP Brno - Hradec Králové
17:00 Slavia Praha - Nymburk
17:00 USK Praha - Žabiny Brno
Volejbal
Extraliga mužů, 3. kolo
17:00 Příbram - Ústí nad Labem
17:00 Benátky nad Jizerou - Zlín
17:00 Ostrava - České Budějovice
18:00 Kladno - ČZU Praha
18:30 Brno - Odolena Voda
Extraliga žen, 1. kolo
17:00 Olymp Praha - Olomouc
17:00 Šternberk - Prostějov
18:00 Přerov - Ostrava
18:00 Liberec - KP Brno
Házená
Extraliga mužů, 6. kolo
17:00 Nové Veselí - Jičín
18:00 Kopřivnice - Dukla Praha
18:00 Strakonice - KP Brno
MOL liga žen, 6. kolo
15:00 Písek - Slavia Praha
17:00 Prešov - Zlín
18:00 Šaľa - Poruba
19:00 Trenčín - Bánovce nad Bebravou
DALFSEN (Nizozemsko) - Pohár EHF žen, úvodní utkání 2. kola
20:00 Dalfsen - Baník Most
Florbal
Superliga mužů, 8. kolo
17:00 1. SC Vítkovice - FBC Liberec
18:00 TJ Znojmo - Tatran Střešovice
19:00 Mladá Boleslav - FBC Česká Lípa
Extraliga žen, 7. kolo
17:00 FBC Ostrava - 1. SC Vítkovice
18:00 FBK Jičín - Tatran Střešovice
20:00 Panthers Praha - Židenice
Dostihy
MOST - Dostihový mítink
Cena zimního favorita, rovinový dostih (1600 m, dvouletí koně)
Svatováclavská cena, rovinový dostih (1200 m, tříletí a starší koně)
Ragby
Pohár ligových týmů semifinále
14:00 Sparta - Tatra Smíchov na Podvinném Mlýně
16:00 Praga - Říčany u Rokytky
Sportovní akce
Díky, trenére: Neopakovatelná atmosféra a ceny za 140 tisíc korun pro nejlepší kouče
(ps, SportovnÍListy.cz, foto: Petr Skála)