Kam v sobotu 14. dubna 2018 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal...

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...

    v sobotu 14. dubna  2018



Fotbal

První liga, 24. kolo

16:00 FK Jablonec - Sigma Olomouc
16:30 Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905
17:00 1. FC Slovácko - Zbrojovka Brno
18:00 Dukla Praha - Slovan Liberec

Druhá liga, 22. kolo
10:15 Olympia Praha - Příbram
Opava - Třinec
16:30 Frýdek-Místek - České Budějovice

Liga žen, 14. kolo
11:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno
14:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň
14:00 1. FC Slovácko - Liberec
17:00 Dukla Praha - Sparta Praha

Slovenská liga, 5. kolo nadstavby skupina o titul

15:00 Slovan Bratislava - Trenčín
17:00 Dunajská Streda - Žilina

Slovenská liga skupina o udržení
17:00 Michalovce - Zlaté Moravce
Podbrezová - Senica
Nitra - Prešov

Lední hokej

Extraliga, finále play off první zápas
18:20 HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno

Euro Hockey Challenge
Cergy: 20:45 Francie - ČR
Weisswasser: 17:45 Německo - Slovensko
Gjövik: 18:10 Norsko - Rusko
Roedovre: 20:00 Dánsko - Švédsko

UMEA (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let
14:00 ČR - Rusko
17:30 Švédsko - Finsko

Slovenská liga, finále play off druhý zápas
18.00 Trenčín - Banská Bystrica.

Basketbal

Čtvrtfinále play off ligy mužů, 4. zápasy
17:45 Kolín - Nymburk
19:00 Svitavy - Děčín

Liga mužů, 2. kolo skupiny o udržení
17:30 Ostrava - Jindřichův Hradec
Brno - USK Praha

Semifinále play off ligy žen, 4. zápas
15:00 KP Brno - Nymburk

Volejbal

Baráž o extraligu mužů, 3. zápas
17:00 Beskydy - Odolena Voda

Semifinále play off extraligy žen, 4. zápas
17:00 Ostrava - Olomouc

Baráž o extraligu žen, případný 4. zápas
17:00 VK České Budějovice - Fénix Brno

ZLÍN - Mistrovství Evropy hráčů do 18 let semifinále

17:30 Německo - Rusko
20:00 ČR - Itálie

Házená

Čtvrtfinále play off extraligy mužů, 1. zápasy
17:00 Lovosice - Kopřivnice
Plzeň - Dukla Praha
18:00 Zubří - Frýdek-Místek
Karviná - Jičín

Extraliga mužů, 1. kolo play out
10:30 Hranice - Strakonice

Interliga žen, 25. kolo
15:00 Poruba - Michalovce
18:00 Bánovce nad Bebravou - Slavia Praha
Most - Olomouc
Hodonín - Písek

Veletrhy



(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)