Kam v sobotu 13. července 2019 za sportem? Hraje se fotbal v Česku i tenis v Londýně

[ title]

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu 13. července  2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   první kolo


17:00  FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec
17:00  1.FK Příbram - FK Teplice
19:30  FC Viktoria Plzeň - SK Sigma Olomouc

 Přípravná utkání
10:15  FC Písek - FC Hradec Králové
10:15   FC Zbrojovka Brno - MFK Vyškov
10:15   FK Pardubice - FK Dukla Praha U21
10:15   FK Viktoria Žižkov - Loko Vltavín
10:30   Bohemians Praha 1905 B  -  FK Slavoj Vyšehrad
10:30   FK Baník Sokolov - TJ Jiskra Domažlice
10:30   SK Líšeň - ČSK Uherský Brod
11:00   FK Ústí nad Labem - TJ Slovan Velvary
11:00   FC Oberlausitz Neugersdorf - FK Varnsdorf
11:00   MŠK Púchov - FK Fotbal Třinec
17:30   MFK Skalica - FC Vysočina Jihlava
18:00   FK Senica - 1. SK Prostějov



    Tenis 
   


  Londýn (Spojené království Velké Británie) - Grandslamový turnaj Wimbledon  

Čtyřhra mužů - finále
17:00   N. Mahut, E. Roger-Vasselin -  J. Cabal, R. Farah

Čtyřhra žen - finále
19:00  S. Sie, B. Strýcová - G. Dabrowská, I. Sü

Dvouhra ženy - finále

15:00  Serena Williamsová - Simona Halepová


Motorismus

GÜSTROW (Německo) - Úvodní závod ME na ploché dráze

MLADÁ BOLESLAV - Rallye Bohemia, pátý závod seriálu MČR v automobilových soutěžích



Cyklistika



Etapový závod Tour de France
8. etapa (Macon - St. Étienne, 200 km)

GENT (Belgie) - Mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v dráhové cyklistice

KRÁSNÁ LÍPA - Etapový závod žen Tour de Feminin

LES GETS (Francie) - Závod SP v cross country horských kol


Baseball

Extraliga - nadstavbová skupina o titul
16:00   Tempo Praha - Kotlářka Praha
16:00   Hroši Brno -  Arrows Ostrava
19:00   Eagles Praha - Draci Brno



Kanoistika

RAČICE  - ME U23 a MEJ v rychlostní kanoistice


Rychlostní kanoisty čeká mistrovství Evropy juniorů a závodníků do 23 let v Račicích



   Neapol (Itálie) - Světová letní univerziáda  

Třicátá Letní světová univerziáda startuje v italské Neapoli


Inline hokej


   BARCELONA (Španělsko) - Mistrovství světa v inline hokeji organizace FIRS  


Moderní pětiboj

DRZONKÓW (Polsko) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji


Jezdectví

Velká cena Olomouce

Obhájce Marek Klus bude mít ve Velké ceně Olomouce silnou konkurencí


Judo

BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Turnaj série Grand Prix



ROTTERDAM (Nizozemsko) - Závody Světového poháru


Plavání

KWANGDŽU (Korea) - Mistrovství světa v plaveckých sportech

Dálkové plavání
3:00 5 km muži

Skoky do vody:
6:00 věž 10 m synchro mix
8:30 prkno 1 m ženy
13:45 prkno 3 m synchro muži.

Synchronizované plavání:
12:00 jednotlivci - technický program


Střelba

GYENESDIÁS (Maďarsko) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě na běžící terč


Stolní tenis

GEELONG (Austrálie) - Turnaj série World Tour

OSTRAVA - Mistrovství Evropy juniorů

Triatlon

TISZAUJVÁROS (Maďarsko) - Závody Světového poháru



Ragby

KAZAŇ (Rusko) - Kvalifikace na LOH v Tokiu 2020 v olympijských sedmičkách žen


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)