Kam v sobotu 12. ledna 2019 za sportem? Bude k vidění fotbal, hokej i cyklokros

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v sobotu 12. ledna 2019




   Fotbal   


Tipsport liga skupina A
10:30  FK Ústí nad Labem  -  FC Hradec Králov
13:00  FC Sellier & Bellot Vlašim - 1.FK Příbram


Tipsport liga skupina C
1
0:30  FC Nitra - FC Zbrojovka Brno
13:00  FC MAS Táborsko - 1. SC Znojmo FK

Tipsport liga skupina D
10:30  FK Poprad  - 1. SK Prostějov



   Lední hokej    



  Tipsport ELH    čtyřiatřicáté  kolo

16:00   Vítkovice - Třinec

  CHANCE LIGA    pětačtyřiacáté kolo

17:00  HC Benátky nad Jizerou - HC ZUBR Přerov
17:00  HC Stadion Litoměřice  - Rytíři Kladno
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč  - AZ RESIDOMO Havířov
17:30  VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice
17:3HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha

Biatlon

OBERHOF (Německo) - Závody Světového poháru
12:45  SP v biatlonu v Oberhofu: stíhací závod žen na 10 kilometrů
15:00  SP v biatlonu v Oberhofu: stíhací závod mužů na 12,5 kilometru

Lyžování

ADELBODEN (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10:30/13:30 obří slalom muži

DRÁŽĎANY (Německo) - Závody SP v běhu na lyžích

13.20 sprint volně muži a ženy

KREISCHBERG (Raköusko) - Závod SP v snowboardingu

12.30 slopestyle

SEEFELD (Rakousko) - Kaiser Maximilian Lauf, závod Ski Classics v dálkovém lyžování

VAL DI FIEMME (Itálie) - Závod SP v severské kombinaci

10:00/14:15 sprint dvojic

VAL DI FIEMME (Itálie) - Závod SP ve skocích na lyžích
17.00 muži


Basketbal


  Kooperativa basketbalová liga mužů    devatenácté kolo

17:00  Nymburk   - Olomoucko
17:30  USK Praha  - Pardubice
17:45  Kolín  - Brno
18:00  Opava - Děčín

   Ženská basketbalová liga žen   čtrnácté kolo

13:00  Nymburk  -  Ostrava
18:45  Slavia Praha  - KP Brno

Volejbal

Extraliga mužů - 15. kolo
17:00  Příbram  -  Ostrava
17:00  Ústí nad Labem  - Lvi Praha
18:00  České Budějovice  - Benátky nad Jizerou
18:00  Odolena Voda  - Karlovarsko
18:00  Kladno  - Zlín

Házená

MOL liga žen - 11. kolo
16:00   HC Zlín  -  SHK Veselí na Moravě
16:00   DHC Plzeň  -  DHC Sokol Poruba
18:00   Sokol Písek  -  DHK Baník Most


Cyklistika

HOLÉ VRCHY - Mistrovství ČR v cyklokrosu
12:00 ženy
13:35 muži

V Holých Vrších na Mladoboleslavsku na mistrovství ČR pojede i Zdeněk Štybar

Futsal

První liga - 15. kolo
15:00  Slavia Praha  -  Sparta Praha



Veslování

PRAHA - Český pohár ve veslování na trenažéru, 2. kolo


Rychlobruslení

COLLALBO (Itálie) - Mistrovství Evropy
11:05 1500 m ženy víceboj, 500 m muži sprint, 500 m ženy sprint, 500 m muži víceboj, 5000 m ženy víceboj, 1000 m ženy sprint, 1000 m muži sprint, 5000 m muži víceboj

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)