Kam v sobotu 10. března 2018 za sportem? Na fotbal, basketbal, volejbal a ragby

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradit, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat. 

A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



    v sobotu 10. března 2018



Fotbal

První liga, 20. kolo
15:00 1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905
15:00 Zbrojovka Brno - FK Mladá Boleslav
15:00 Karviná - Sparta Praha
19:00 FK Teplice - Fastav Zlín

Druhá liga, 18. kolo
10:15 Olympia Praha - Třinec
14:30 Příbram - Táborsko
14:30 Frýdek-Místek - Znojmo ODLOŽENO

Slovenská liga skupina o titul
14:00 Dunajská Streda - Ružomberok
15:00 Trenčín - Trnava

Slovenská liga skupina o udržení
14:00 Michalovce - Prešov
14:00 Senica - Nitra
14:00 Zlaté Moravce - Podbrezová

Lední hokej

Extraliga, předkolo play off 4. zápas
16:00 Aukro Berani Zlín - HC Olomouc

Lyžování

KVITFJELL (Norsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11.00 sjezd muži

OFTERSCHWANG (Německo) - Závod SP ve sjezdovém lyžování
9.30/12.30 slalom ženy

OSLO (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
17.00 družstva mužů

MOSKVA (Rusko) - Závody SP ve snowboardcrossu
16.00

SCUOL (Švýcarsko) - Závody SP ve snowboardingu
13.30 paralelní obří slalom

OSLO (Norsko) - Závod SP v severské kombinaci
10:00/13:30

OSLO (Norsko) - Závod SP v běhu na lyžích
14.30 50 km volně muži

PEC POD SNĚŽKOU - Závody Evropského poháru ve snowboardingu
13.30 slopestyle

Biatlon

KONTIOLAHTI (Finsko) - Závody SP
13.40 smíšená štafeta dvojic
16.45 smíšená štafeta

Basketbal

Liga mužů, 3. kolo nadstavby Skupina A1
17:00 Pardubice - Olomoucko
18:00 Děčín - Svitavy
18:00 Opava - Nymburk

Liga mužů, 3. kolo nadstavby Skupina A2
17:30 Ostrava - Ústí nad Labem
18:00 USK Praha - Brno
18:00 Jindřichův Hradec - Kolín

Liga žen, 20. kolo
15:30 KP Brno - Trutnov
16:00 Nymburk - MK Technic Brno
17:00 USK Praha - Hradec Králové
20:00 Ostrava - Žabiny Brno


Volejbal

Extraliga mužů, 22. kolo
17:00 Příbram - Zlín
18:00 Brno - Benátky nad Jizerou
18:00 Liberec - Ústí nad Labem
18:00 Karlovarsko - České Budějovice
18:00 Kladno - Odolena Voda
18:00 ČZU Praha - Ostrava

Extraliga žen, 27. kolo nadstavby skupina o 1. - 6. místo
15:00 Liberec - Prostějov
17:00 Ostrava - Frýdek-Místek

Házená

Extraliga mužů, 19. kolo
16:30 Dukla Praha - Hranice
17:00 KP Brno - Kopřivnice
18:00 Strakonice - Nové Veselí
18:00 Zubří - Plzeň
18:00 Jičín - Karviná
19:30 Frýdek-Místek - Lovosice

Interliga žen, 21. kolo
18:00 Prešov - Šaľa
18:00 Most - Písek
18:00 Poruba - Hodonín

Ragby

Druhá divize mistrovství Evropy
14:00 ČR - Švýcarsko
Čeští ragbisté proti Švýcarsku s pěti nováčky a s pěti borci, kteří proti Švýcarům hráli ve Vyškově

Střelba

PLZEŇ - MČR ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Vodní polo

1. liga mužů v Praze v Podolí
11:15 Stepp Praha - KVP Přerov
17:00 Stepp Praha - SK UP Olomouc

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)