Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v pátek 23. března 2018
Fotbal
NAN-NING (Čína) - China Cup, přípravný turnaj čtyř zemí s českou účastí
12:35 ČR - Uruguay ... vysílá ČT SPORT
Přípravná utkání reprezentací
17:00 (Moskva) Rusko - Brazílie
17:00 (Baku) Ázerbájdžán - Bělorusko
17:00 (Razgrad) Bulharsko - Bosna a Hercegovina
18:00 (Oslo) Norsko - Austrálie
18:00 (Budapešť) Maďarsko - Kazachstán
18:00 (Nikósie) Kypr - Černá Hora
18:30 (Turín) Srbsko - Maroko
18:30 (Antalya) Turecko - Irsko
19:00 (Soluň) Řecko - Švýcarsko
19:30 (Marbella) Ukrajina - Saúdská Arábie
20:00 (St. Denis) Francie - Kolumbie
20:00 (Belek) Finsko - Makedonie
20:45 (Manchester) Itálie - Argentina
20:45 (Vratislav) Polsko - Nigérie
20:45 (Amsterdam) Nizozemsko - Anglie
20:45 (Glasgow) Skotsko - Kostarika
20:45 (Düsseldorf) Německo - Španělsko
20:45 (Klagenfurt) Rakousko - Slovinsko
20:45 (Curych) Portugalsko - Egypt
Kvalifikace o ME hráčů do 21 let skupina 1
16:00 ČR - Chorvatsko
Přípravné utkání
15:00 Aue - Mladá Boleslav
Příprava hráčů do 18 let
14:30 ČR - Dánsko
Lední hokej
Extraliga čtvrtfinále play off - 6. zápas
18:20 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
Extraliga šesté kolo skupiny o umístění
17:30 Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava
17:30 BK Mladá Boleslav - HC Verva Litvínov
Slovenská liga čtvrtfinále play off - pátý zápas
18:00 Zvolen - Žilina
Slovenská liga čtvrté kolo baráže
17:00 Skalica - Liptovský Mikuláš
17:30 Michalovce - Detva
Lyžování
PLANICA (Slovinsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
15.00 lety muži
Biatlon
ŤUMEŇ (Rusko) - Finále SP v biatlonu
14.45 sprint 7,5 km ženy
Basketbal
Liga žen čtvrtfinále play off - druhý zápas
18:00 Karlovy Vary - USK Praha
Liga žen čtvrté kolo skupiny o udržení
18:30 Trutnov - Ostrava
Motorismus
ZLÍN - Valašská rallye, první závod seriálu mistrovství České republiky v automobilových soutěžích
Futsal
První liga, čtvrtfinále play off třetí zápas
20:00 Chrudim - Helas Brno.
První liga, čtvrtý zápas
20:30 Teplice - Plzeň