Kam v pátek 12. ledna 2018 za sportem? Třeba na hokejovou extraligu nebo na basketbal

[ title]
Sportovní program bývá v pátek někdy nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



    v pátek 12. ledna 2018



Lední hokej

Extraliga, 39. kolo
17:00 HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav
17:20 Mountfield Hradec Králové - HC Dynamo Pardubice
17:30 HC Verva Litvínov - HC Kometa Brno
17:30 Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň
18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera
18:00 HC Olomouc - HC Dukla Jihlava

EBEL liga, 39. kolo
18:30 Orli Znojmo - Dornbirn

Slovenská liga
17:30 Košice - Zvolen
17:30 Banská Bystrica - Poprad
18:00 Žilina - Liptovský Mikuláš
18:00 Nitra - Nové Zámky
18:00 Trenčín - Detva

Lyžování

WENGEN (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.30/14.00 kombinace muži

BAD MITTERNDORF (Rakousko) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích
12.00 lety muži

VAL DI FIEMME (Itálie) - Závod SP v severské kombinaci
09.30/13.00


IDRE (Švédsko) - Závod SP v akrobatickém lyžování
11.00 skikros

BAD GASTEIN (Rakousko) - Závody SP ve snowboardingu

18.00 paralelní slalom

Biatlon

RUHPOLDING (Německo) - Závod Světového poháru
14.30 štafeta 4x7,5 km muži

Basketbal

Liga žen, 15. kolo
20:00 Ostrava - USK Praha

Český pohár mužů, úvodní utkání 5. kola

17:30 Ostrava - Nymburk

Volejbal

Extraliga žen, 13. kolo
17:00 Šternberk - Frýdek-Místek

PELHŘIMOV - Turnaj evropského okruhu CEV Masters v plážovém volejbalu

Beachvolejbalová akce roku se uskuteční v lednu 2018 v Pelhřimově, který přivítá hvězdy!


Házená


CHORVATSKO - Mistrovství Evropy mužů

Skupina A (Split):
18:15 Švédsko - Island
20:30 Chorvatsko - Srbsko

Skupina B (Poreč):
18:15 Bělorusko - Rakousko
20:30 Francie - Norsko



Futsal

První liga, 16. kolo
20:00 Plzeň - Helas Brno
20:00 Chrudim - Mělník
20:00 Teplice - Vysoké Mýto

Střelba

PLZEŇ - Velká cena Plzně ve sportovní střelbě


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)