Kam v pátek 11. října 2019 za sportem? Sledujte fotbal, hokej i futsal

[ title]
Sportovní program bývá v pátek  většinou nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu, nicméně nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v pátek 11. října 2019



   Fotbal   

Kvalifikace ME

Skupina A

20:45  Česko - Anglie
20:45  Černá Hora - Bulharsko

Skupina B

20:45  Ukrajina - Litva
20:45  Portugalsko - Lucembursko

Skupina H
20:45  Island - Francie
20:45  Andorra - Moldavsko
20:45  Turecko - Albánie

Kvalifikace ME U21

Skupina 1

13:00  Arménie - Lucembursko

Skupina 2
19:00   Švýcarsko - Gruzie

Skupina 3
20:30  Rakousko - Turecko

Skupina 5
16:00  Rusko - Polsko
18:00  Bulharsko - Srbsko
18:15  Estonsko - Lotyšsko

Skupina 7
17:00  Bělorusko - Norsko
18:30  Nizozemsko - Portugalsko

Skupina 9
16:00  Moldavsko - Wales

Přípravné zápasy
11:00  FC Slovan Liberec - FK Varnsdorf
11:00  FC Baník Ostrava - MFK Vítkovice


   Lední hokej    


  CHANCE LIGA    ... deváté kolo

17:30  Zlín - Třinec
17:30  Vítkovice - Sparta
18:00  Hradec  Králové  - Mladá Boleslav
18:00  Kladno - Plzeň
18:00  Liberec - Pardubice

Příbram - Příprava hráčů do 18 let
17:30  Česko – Rusko

Slovenská liga
17:30  Banská Bystrica - Michalovce
17:30  Košice  -  Detva
18:00  Zvolen - Budapešť
18:00  Trenčín - Nitra
18:30  Slovan Bratislava - Poprad
18:30  Nové Zámky - Miškovec


  Basketbal  

Renomia ŽBL  ... 5. kolo
19:00  Chomutov - USK Praha

Házená

ODENSE (Dánsko) - Pohár EHF žen ... úvodní utkání 2. kola
18:30  Slavia Praha - Odense Handbold

Box

Ulan-Ude (Rusko)  - Mistrovství světa žen

Futsal

PRAHA -  Liga mistrů  ... základní skupina 5
17:30  Imperial Wet - Rekord Bielsko-Biala
20:00  Sparta Praha - Luxol St. Andrews

První liga  ... 5. kolo
20:00  Vysoké Mýto - Liberec
20:00  Plzeň - České Budějovice
20:30  Mělník - Teplice
20:30  Hodonín - Chrudim


Gymnastika

Stuttgart (Německo) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice



Ragby



Skupina D

12:15  Austrálie - Gruzie

Střelba

Al Ajn (SAE) - Finále SP ve sportovní střelbě z brokových zbraní



Plavání

Berlín (Německo) - Světový pohár


(ps, SportovniListy.cz, foto: ps)