Kam v neděli 7. října 2018 za sportem? Hurá na fotbal, na hokej či na orientační běh

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v neděli 7. října 2018



Fotbal

FORTUNA:LIGA   jedenácté kolo


15:00 SFC Opava - Bohemians Praha 1905 (hráno v Brně)
15:00 MFK Karviná - Dukla Praha
15:00 Viktoria Plzeň - FK Teplice
15:00 FK Jablonec - 1. FC Slovácko
18:00 Slavia Praha - 1. FK Příbram

FORTUNA:NÁRODNI LIGA  jedenácté  kolo

16:00 Táborsko - Prostějov
16:00  Varnsdorf - Viktoria Žižkov
16:00  Hradec Králové - Třinec

Slovenská liga, 11. kolo
17:00 Trnava - Sereď

Lední hokej


Tipsport ELH    osmé  kolo

15:00 HC Sparta Praha - PSG Berani Zlín
16:20 HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov
16:30 HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav
17:00 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera
17:00 HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary
17:30 HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové

Slovenská liga
16:00 Nitra - Zvolen
17:00 Banská Bystrica - Nové Zámky
17:00 Žilina - Košice
17:00 Poprad - Liptovský Mikuláš
Trenčín - Miškovec
18:00 Budapešť - Detva

Atletika

CHICAGO (USA) - Chicagský maraton

KOŠICE (Slovensko) - Mezinárodní maraton míru


Orientační běh

MLADÁ BOLESLAV - Finále Světového poháru v orientačním běhu
10:15 ženy
11:20 muži

Basketbal

Ženská basketbalová liga  druhé  kolo

15:00 Nymburk - KP Brno
17:00 Slovanka MB - USK Praha

Volejbal

JAPONSKO - Mistrovství světa žen, osmifinále


Skupina E (Nagoja):
Mexiko - Srbsko
Německo - Brazílie
09:10 Nizozemsko - Portoriko
12:20 Japonsko - Dominikánská republika

Skupina F (Ósaka):
Turecko - Rusko
Bulharsko - USA
09:10 Itálie - Ázerbájdžán
12:20 Čína - Thajsko

Házená


Extraliga mužů  - páté  kolo

17:00 Frýdek-Místek - Zubří
17:00  Nové Veselí - Lovosice

Interliga žen - čtvrté kolo

18:00 Poruba - Zlín

CONSTANTA (Rumunsko) - Pohár EHF mužů, odveta 2. kola

17:00 Plzeň - Constanta



Florbal


Superliga mužů, 8. kolo
16:00 1. SC Vítkovice - Mladá Boleslav
17:00 Bulldogs Brno - Pardubice

Extraliga žen, 6. kolo

16:00 FbŠ Bohemians - FBK Jičín
17:00 Židenice - Panthers Praha

(ps, SportovníListy.cz,  foto: Petr Skála)