Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v neděli 7. října 2018
Fotbal
FORTUNA:LIGA jedenácté kolo
15:00 SFC Opava - Bohemians Praha 1905 (hráno v Brně)
15:00 MFK Karviná - Dukla Praha
15:00 Viktoria Plzeň - FK Teplice
15:00 FK Jablonec - 1. FC Slovácko
18:00 Slavia Praha - 1. FK Příbram
FORTUNA:NÁRODNI LIGA jedenácté kolo
16:00 Táborsko - Prostějov
16:00 Varnsdorf - Viktoria Žižkov
16:00 Hradec Králové - Třinec
Slovenská liga, 11. kolo
17:00 Trnava - Sereď
Lední hokej
Tipsport ELH osmé kolo
15:00 HC Sparta Praha - PSG Berani Zlín
16:20 HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov
16:30 HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav
17:00 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera
17:00 HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary
17:30 HC Verva Litvínov - Mountfield Hradec Králové
Slovenská liga
16:00 Nitra - Zvolen
17:00 Banská Bystrica - Nové Zámky
17:00 Žilina - Košice
17:00 Poprad - Liptovský Mikuláš
Trenčín - Miškovec
18:00 Budapešť - Detva
Atletika
CHICAGO (USA) - Chicagský maraton
KOŠICE (Slovensko) - Mezinárodní maraton míru
Orientační běh
MLADÁ BOLESLAV - Finále Světového poháru v orientačním běhu
10:15 ženy
11:20 muži
Basketbal
Ženská basketbalová liga druhé kolo
15:00 Nymburk - KP Brno
17:00 Slovanka MB - USK Praha
Volejbal
JAPONSKO - Mistrovství světa žen, osmifinále
Skupina E (Nagoja):
Mexiko - Srbsko
Německo - Brazílie
09:10 Nizozemsko - Portoriko
12:20 Japonsko - Dominikánská republika
Skupina F (Ósaka):
Turecko - Rusko
Bulharsko - USA
09:10 Itálie - Ázerbájdžán
12:20 Čína - Thajsko
Házená
Extraliga mužů - páté kolo
17:00 Frýdek-Místek - Zubří
17:00 Nové Veselí - Lovosice
Interliga žen - čtvrté kolo
18:00 Poruba - Zlín
CONSTANTA (Rumunsko) - Pohár EHF mužů, odveta 2. kola
17:00 Plzeň - Constanta
Florbal
Superliga mužů, 8. kolo
16:00 1. SC Vítkovice - Mladá Boleslav
17:00 Bulldogs Brno - Pardubice
Extraliga žen, 6. kolo
16:00 FbŠ Bohemians - FBK Jičín
17:00 Židenice - Panthers Praha