Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v neděli 25. srpna 2019
Fotbal
FORTUNA:LIGA sedmé kolo
16:30 FC Viktoria Plzeň - Slezský FC Opava
16:30 FK Mladá Boleslav - SK Dynamo Č. Budějovice
19:00 FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha
FORTUNA:NÁRODNI LIGA šesté kolo
10:15 FK Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
17:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem
Slovenská Fortuna liga
17:30 ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina
19:15 FC Nitra - FK DAC Dunajská Streda
Lední hokej
Přípravné zápasy
13:30 Adler Mannheim - HC Sparta Praha
16:00 Mountfield HK - Eisbären Berlín
18:00 HC Kobra Praha - China Golden Dragons
Biatlon
RAUBIČI (Bělorusko) - MS na kolečkových lyžích
Lyžování
HAKUBA (Japonsko) - Letní Grand Prix ve skoku na lyžích
Basketbal
SOUL (Korea) - Přípravný turnaj mužů
08:00 Korea - Česko
Motorismus
JINÍN - Závěrečný závod MČR v motokrosu
Německá rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
PŘEROV - Závod mistrovství Evropy v autokrosu
SILVERSTONE (Spojené kralovství Velké Británie) - Velká cena Británie, závod mistrovství světa silničních motocyklů
12:20 Moto3
14:00 Moto2
15:30 MotoGP
UDDEVALLA (Švédsko) - Velká cena Švédska, závod MS v motokrosu
Cyklistika
ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
2. etapa (Benidorm - Calpe, 193 km)
SLATINA - Závod Českého poháru v silniční cyklistice
Kanoistika
SZEGED (Maďarsko) - Mistrovství světa v rychlostní kanoistice
10:15 finále B a C
11:34 finále A (C2 500 m ženy, K1 500 m ženy, K2 1000 m muži, C1 1000 m muži, C2 200 m ženy, C1 200 m muži, K2 200 m muži, C4 500 m muži, K4 500 m ženy, K4 500 m muži)
14:30 C1 5000 m ženy, C1 5000 m muži, K1 5000 m ženy, K1 5000 m muži
Pozemní hokej
ANTVERPY (Belgie) - Mistrovství Evropy mužů a žen
Golf
KARLŠTEJN - Turnaj Tipsport Czech Ladies Open
Stolní tenis
Olomouc - Turnaj série World Tour
Plavání
BUDAPEŠŤ (Maďarsko) - Mistrovství světa juniorů
Triatlon
KARLOVY VARY - vysílá ČT SPORT
Karlovy Vary ovládne po tři dny od 23. do 25. srpna 2019 světový triatlon!
10:00 ITU Světový pohár (ženy)
15:00 ITU Světový pohár (muži)
Judo
Tokio (Japonsko) - Mistrovství světa
Veslování
Ottensheim (Rakousko) - Mistrovství světa
09:00 rozjížďky
Jachting
Dětské mistrovství republiky v jachtingu
Dětské mistrovství republiky v jachtingu můžete vidět na Nových Mlýnech