Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v neděli 23. září 2018
Fotbal
deváté kolo
18:00 Slavia Praha - Bohemians Praha 1905
deváté kolo
15:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov
16:30 Varnsdorf - Třinec
Táborsko - České Budějovice
Liga žen, 5. kolo
14:00 1. FC Slovácko - Dukla Praha
Slovenská liga, 9. kolo
15:00 Dunajská Streda - Trnava
Lední hokej
čtvrté kolo
15:00 HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice
15:30 HC Energie Karlovy Vary - PSG Berani Zlín
16:00 HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň
16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec
17:00 HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav
17:00 Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc
17:30 HC Verva Litvínov - Piráti Chomutov
Slovenská liga
17:00 Žilina - Banská Bystrica
17:00 Zvolen - Nové Zámky
17:00 Nitra - Trenčín
17:30 Detva - Miškovec
17:30 Košice - Poprad
18:00 Budapešť - Liptovský Mikuláš
Basketbal
TENERIFE (Španělsko) - Mistrovství světa žen
Skupina A:
12:30 Kanada - Jižní Korea
18:30 Francie - Řecko
Skupina B:
12:00 Argentina - Austrálie
21:30 Nigérie - Turecko
Skupina C:
14:30 Belgie - Japonsko
21:00 Španělsko - Portoriko
Skupina D:
15:00 Senegal - Lotyšsko
19:00 Čína - USA
Volejbal
Skupina E (Milán):
17:00 Rusko - Finsko
21:15 Itálie - Nizozemsko
Skupina F (Boloňa):
17:00 Slovinsko - Austrálie
20:30 Belgie - Brazílie
Skupina G (Sofie):
16:00 USA - Írán
19:40 Bulharsko - Kanada
Skupina H (Varna):
16:00 Francie - Argentina
19:40 Polsko - Srbsko
Házená
Extraliga mužů, 3. kolo
10:30 Plzeň - Frýdek-Místek
Interliga žen, 3. kolo
17:00 Slavia Praha - Zlín
Cyklistika
INNSBRUCK (Rakousko) - Mistrovství světa v silniční cyklistice
10:10 časovka družstev ženy
14:40 časovka družstev muži
Judo
BAKU (Ázerbajdžán) - Mistrovství světa
Softbal
HOOFDDORP (Nizozemsko) - Turnaj Super 6 žen
Stolní tenis
ALICANTE (Španělsko) - Mistrovství Evropy
Střelba
PLZEŇ - MČR v puškových a pistolových disciplínách
Šachy
BATUMI (Gruzie) - Šachová olympiáda