Kam v neděli 20. ledna 2019 za sportem? Hurá na hokejovou ligu, ale i na veletrh do Brna

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v neděli 20. ledna 2019



   Lední hokej    


  Tipsport ELH    sedmatřicáté kolo

15:00   Pardubice - Olomouc
15:00  Třinec - Plzeň
15:30  Litvínov - Sparta
15:30  Zlín - Ml. Boleslav
15:30  Karlovy Vary  -  Chomutov
16:20  Kometa -  Liberec
17:00  Hradec Králové - Vítkovice

CHANCE LIGA    čtyřiapadesáté kolo

15:00  HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem

Tipsport Liga (Slovensko)     pětačtyřicáté kolo

16:00  HC Košice - HKM Zvolen
16:00  HK Nitra   - DVTK Jegesmedvék
17:00  HK Dukla Trenčín - HK Poprad
17:00  MsHK Žilina - HC 07 Detva
17:00  MHk 32 Liptovský Mikuláš  - HC 05 iClinic Banská Bystrica
18:00  MAC Budapešť - HC Mikron Nové Zámky


Biatlon

RUHPOLDING (Německo) - Závody Světového poháru
12:15  SP v biatlonu v Ruhpoldingu: závod s hromadným startem mužů na 15 kilometrů
14:40 závod s hromadným startem 12,5 km ženy

Lyžování

WENGEN (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
10.15/13.15 slalom muži

CORTINA D´AMPEZZO (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11.15 super-G ženy

OTEPÄÄ (Estonsko) - Závody SP v běhu na lyžích
09:30 10 km klasicky ženy
13:00 15 km klasicky muži

ZAKOPANÉ (Polsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.00 muži

CHAUX-NEUVE (Francie) - Závod SP v severské kombinaci
11:00/13:30

IDRE (Švédsko) - Závod SP v akrobatickém lyžování

10.45 skikros

LAHTI (Finsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování


Basketbal

Liga žen  - 15. kolo

16:00  Ostrava  - Slavia Praha
17:00  Trutnov - Žabiny Brno

Házená

MOL liga žen - 12. kolo
15:00  Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
17:00  DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
18:00  DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc

Mistrovství světa

Skupina 1
18:00  Brazílie - Chorvatsko
20:30  Island - Francie

Skupina 2
18:00  Norsko -  Egypt
20:30  Maďarsko - Tunisko


Veletrhy

BRNO - Regiontour  na Výstavišti

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)