Kam v neděli 17. března 2019 za sportem? Hurá na fotbal, na hokej či na procházku

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v neděli 17. března 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   pětadvacáté kolo


15:00  Bohemians Praha 1905 - Slezský FC Opava
17:30  1. FK Příbram - SK Slavia Praha

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   devatenácté  kolo

10:15  FK Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem
15:00  FC Sellier & Bellot Vlašim - FC MAS Táborsko
15:00  FC Hradec Králové - 1. SK Prostějov
15:00  FK Varnsdorf - MFK Vítkovice
17:00  SK Dynamo Č. Budějovice - FC Zbrojovka Brno

Slovenská Fortuna liga - 1. kolo nadstavby
15:00  FK DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok



   Lední hokej    



  Tipsport ELH    Play out - 3. kolo

15:30   Litvínov - Karlovy Vary
17:00   Pardubice - Chomutov

 
Generali play tipsport extraligy
 předkolo páté utkání
17:00   BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín

Tipsport Liga (SR) play-off - čtvrtfinále
18:00  HKM Zvolen - MAC Budapešť
19:00  HC 05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva

EBEL liga - čtvrtfinále play off, 3. zápasy
17:30    Vienna Capitals - Orli Znojmo

Biatlon

ÖSTERSUND (Švédsko) - Mistrovství světa
13:15  Závod s hromadným startem žen na 12,5 kilometru
16:00  Závod s hromadným startem mužů na 15 kilometrů

Lyžování

FALUN (Švédsko) - Závody SP v běhu na lyžích
11:30 10 km volně ženy
14:30 15 km volně muži

NIŽNIJ TAGIL (Rusko) - Závod SP ve skocích na lyžích
13.00 ženy

QUÉBEC (Kanada) - Závody SP ve snowboardingu
18.00 slopestyle

SCHONACH (Německo) - Závěrečný závod SP v severské kombinaci
11:00/15:00

SOLDEU (Andorra) - Finále SP ve sjezdovém lyžování
09:30/12:15 obří slalom ženy
10:30/13:15 slalom muži

VIKERSUND (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
17.00 lety muži



Ragby

Mistrovství Evropy

Brusel     13:00  Belgie - Rumunsko          
Kolín n/Rýnem      13:00.     Německo - Španělsko             
Krasnodar 13:00    Rusko - Gruzie  

(ps, SportovníListy.cz, foto: Jiří Růžička & Petr Skála)