Kam v neděli 16. září 2018 za sportem? Na fotbalovou a hokejovou ligu nebo na házenou

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v neděli 16. září 2018



Fotbal



                                                                                     osmé  kolo


15:00 Dukla Praha - Slovan Liberec
15:00 FK Jablonec - FK Mladá Boleslav
15:00 FK Teplice - MFK Karviná
18:00 1. FC Slovácko - Slavia Praha


                                                                                   osmé  kolo

10:15 Viktoria Žižkov - Pardubice
14:30 Brno - Táborsko
16:30 Vlašim - Znojmo
17:00 České Budějovice - Vítkovice

Liga žen, 4. kolo
10:30 Dukla Praha - Liberec
13:00 Viktoria Plzeň - Lokomotiva Brno
16:00 Slavia Praha - Sparta Praha

Lední hokej


Extraliga, 2. kolo
14:00 Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice
15:00 HC Oceláři Třinec - HC Olomouc
15:30 HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav
17:00 Mountfield Hradec Králové - Piráti Chomutov
17:20 HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň
17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha
17:30 HC Verva Litvínov - Berani Zlín

Slovenská liga
16:00 Nové Zámky - Nitra
16:00 Banská Bystrica - Trenčín
17:00 Poprad - Budapešť
17:30 Miškovec - Žilina
17:30 Detva - Košice

Tenis


Davis Cup, semifinále

Závěrečné dvouhry
11:00 Zadar: Chorvatsko - USA
13:00 Lille: Francie - Španělsko

Davis Cup, baráž

Závěrečné dvouhry
13:00 Budapešť: Maďarsko - ČR

Glasgow: Velká Británie - Uzbekistán
Štýrský Hradec: Rakousko - Austrálie
Biel: Švýcarsko - Švédsko
Kraljevo: Srbsko - Indie
Toronto: Kanada - Nizozemsko
San Juan: Argentina - Kolumbie
Ósaka: Japonsko - Bosna a Hercegovina

Atletika

BERLÍN (Německo) - Berlínský maraton

Basketbal

SARAJEVO (Bosna a Hercegovina) - Kvalifikace na MS mužů
20.00 Bosna a Hercegovina - ČR

BUKUREŠŤ (Rumusko) - Mistrovství Evropy v basketbalu 3x3


Volejbal

BULHARSKO; ITÁLIE - Mistrovství světa mužů

Skupina A (Florencie):
17:00 Japonsko - Belgie
21:15 Dominikánská republika - Itálie

Skupina B (Ruse):
16:00 Čína - Egypt
19:30 Nizozemsko - Francie

Skupina C (Bari):
17:00 Kamerun - USA
20:30 Srbsko - Austrálie

Skupina D (Varna):
16:00 Portoriko - Finsko
19:30 Kuba - Bulharsko

Házená

Extraliga mužů, 2. kolo
17:00 Frýdek-Místek - Kopřivnice
17:00 Dukla Praha - Plzeň

Interliga žen, 2. kolo

18:00 Zlín - Plzeň

Pohár EHF žen, odvetné utkání 1. kola
19:30 Slavia Praha - Stockerau


Cyklistika

ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta

Závěrečná 21. etapa (Alcorcón - Madrid, 112,3 km)

SLOVENSKO - Etapový závod Kolem Slovenska

Florbal

Superliga mužů, 4. kolo
16:00 FbŠ Bohemians - Bulldogs Brno
17:00 FBC Česká Lípa - Sparta Praha
17:00 Mladá Boleslav - Chodov
18:00 FBC Liberec - 1. SC Vítkovice
18:00 Sokol Královské Vinohrady - FBC Ostrava
18:00 Otrokovice - Tatran Střešovice

Extraliga žen, 2. kolo
14:00 FBC Liberec - FbŠ Bohemians
17:00 Panthers Praha - FBS Olomouc

Dostihy


PRAHA - Dostihový mítink
Zářijový handicap, rovinový dostih (1200 m, tříletí a starší koně)

Futsal

První liga, 2. kolo
19:30 Liberec - Česká Lípa

Moderní gymnastika

SOFIA (Bulharsko) - Mistrovství světa v moderní gymnastice

Horolezectví

INNSBRUCK (Rakousko) - Mistrovství světa ve sportovním lezení
11:00 kombinace ženy - finále
14:30 kombinace muži - finále

Triatlon

GOLD COAST (Australie) - Finálové závody mistrovství světa

Veslování

PLOVDIV (Bulharsko) - Mistrovství světa
08:30 finále B a C.

Finále A:
11:04 skif muži
11:19 skif ženy
11:33 dvojskif muži
11:47 osma ženy
12:00 dvojskif ženy
12:15 osma muži

Letectví


WIENER NEUSTADT (Rakousko) - Závod seriálu Red Bull Air Race v akrobatickém létání



(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)