Kam v neděli 10. března 2019 za sportem? Přátelé, hraje se všechno možné, podívejte se!

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



      v  neděli  10. března 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   čtyřiadvacáté kolo


17:30  SK Slavia Praha -  FC Baník Ostrava

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   osmnácté  kolo

11:10   FK Baník Sokolov  -  FK Varnsdorf
14:30   FC MAS Táborsko - FC Vysočina Jihlava
18:00  FC Zbrojovka Brno -  FK Viktoria Žižkov



   Lední hokej    



CHANCE LIGA     play off čtvrtfinále

16:00  AZ RESIDOMO Havířov - ČEZ Motor České Budějovice
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - VHK ROBE Vsetín



Biatlon

ÖSTERSUND (Švédsko) - Mistrovství světa
13:45  Stíhací závod žen na 10 kilometrů
16:30  Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru

Lyžování

Erzurum (Turecko.) - Závod SP ve snowboardingu
11:30 snowboardcross družstva

Kranjska Gora (Slovinsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování
09:30/12:30 slalom muži

Maloja-S-chanf (Švýcarsko) - Engadin skimarathon
Závod Ski Classics v dálkovém lyžování

MAMMOTH (USA) - Závody SP ve snowboardingu

18.30 slopestyle ženy

Oslo (Norsko) - Závod SP v běhu na lyžích
11:45 ženy 30 km volně

Oslo (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
10:00 ženy
14:30 muži


Basketbal

  Kooperativa basketbalová liga mužů     skupina A1, 5. kolo nadstavby

17:00  Nymburk - Pardubice

Karlovy Vary - Finálový turnaj Českého poháru žen

Finále: KP Brno  - Hradec Králové
o 3. místo: Slavia Praha - Nymburk

Házená

MOL liga žen - 19. kolo

15:00   Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
17:00   DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce

Střelba

Plzeň - MČR ve sportovní střelbě ze vzduchových zbraní

Univerziáda

KRASNOJARSK (Rusko) - Světová zimní univerziáda


Šachy

PRAHA -  Prague International Chess Festival

Squash

PRAHA - Mistrovství Česka ve squashi
Mimo jiné v Harfa galérii


Ragby

Pohár šesti zemí
Dublin: 15:55  Irsko - Francie vysilá  NOVA sport 1

Mistrovství Evropy  A divize
Tbilisi: Gruzie - Německo
Madrid: Španělsko - Belgie

Veletrhy a výstavy

FOR BOAT
PRAHA - 10:00 -  18:00 Výstava lodí a vodních sportů na výstavišti v Letňanech

FOF  CARAVAN
PRAHA - 10:00 -  18:00 Výstava obytných domů a karavanů na výstavišti v Letňanech

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)