Všechny čtyři branky ze hry dali Klokani, ale vyhráli jen o gól ... Bohemians - Olomouc 3:2

[ title]
Když hráči Bohemians Praha po hodině hry prohrávali s Olomoucí 0:2, už se zdálo, že se z výhry budou radovat hosté z Hané, ale pak přišel zvrat a klokani nakonec vyhráli o jednu branku. 

Ve čtvrté minutě nastavení totiž  při poslední útočné akci Bohemians David Bartek doslova propálil míč mezi rukou a nohou brankáře Reichla a vedení převedl na stranu pražského týmu.

SportovníListy.cz byly na místě děje...Nutno dodat, že všechny góly ze hry včetně vlastního  dali hráči Bohemians  do stejné branky, tedy do té, za kterou nejsou diváci. Olomouc skoróvala jen z penalty a bohužel se na gól zblízka museli dívat domácí příznivci z kotle.
     Praha 17. srpna 2019
  FORTUNA:LIGA   šesté kolo


Bohemians Praha 1905 - Sigma Olomouc 3:2 (0:1)
Branky: 62. Podaný, 72. Hůlka, 90.+4 Bartek - 38. vlastní Fryšták, 58. Plšek z penalty * Rozhodčí: Lerch - Vaňkát, Ratajová - Hrubeš (video) *  ŽK: Hronek, Ugwu, Miller (asistent trenéra) - Radek Látal, Jemelka, Beneš, Nešpor * Diváci: 5375.
Bohemians: Fryšták - Hůlka, Krch, Pokorný (46. Vaníček) - Bartek, Vacek (89. Rada), Jindřišek, Podaný - Hronek, Keita (69. Ugwu), Vodháněl. Trenér: Hašek.
Olomouc: Reichl - Greššák, Beneš, Jemelka - Radek Látal, Houska, Plšek (90.+2 Tandir), Falta, Kerbr - Yunis (71. Pilař), Nešpor (85. Zmrzlý). Trenér: Radoslav Látal.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)