Tříbranková výhra fotbalistů Slavie v Edenu a ještě za úplňku. Slavia - Slovácko 3:0

Fotbalisté Slavie Praha  zvítězili v 9. kole první ligy nad Slováckem 3:0. Pražané rozhodli už v první půli. Nejdříve se trefil Josef Hušbauer po zmatku v obraně hostí a podruhé Vladimír Coufal rovněž po pěkném zmatku před brankou Slovácka. Třetí gól dal v 78. minutě nováček  v červenobílém dresu střídající Lukáš Provod a to byl na hřišti jen dvanáct minut.

SportovníListy.cz byly na místě děje ...

Jen tak pro zajímavost, hráči Slavie porazili v lize Slovácko už poosmé z posledních devíti utkání a výhrou se natěšili očekávaný na úvodní zápas skupiny Ligy mistrů na hřišti Interu Milán. Slovácko naopak nedokázalo prodloužit překvapivá venkovní vítězství  na Spartě a v Plzni.

Pražané od začátku měli převahu, ale trefili se jen třikrát.

Praha 14. září 2019

FORTUNA:LIGA   deváté kolo

Slavia Praha - 1. FC Slovácko 3:0 (2:0)

Branky: 19. Hušbauer, 30. Coufal, 78. Provod * Rozhodčí: Franěk - Vlasjuk, Kříž - Královec (video). ŽK: Hovorka - Petržela, Hofmann, Reinberk * Diváci: 14 789.
Slavia Praha: Kolář - Coufal, Kúdela, Hovorka, Zelený - Traoré - Hora, Stanciu (79. Van Buren), Hušbauer, Olayinka (69. Provod) - Škoda (75. Tecl). Trenér: Trpišovský.
FC Slovácko: Porcal - Reinberk, Hofmann, Kadlec, Šimko (57. Divíšek) - Havlík, Daníček - Petržela (76. Hellebrand), Sadílek, Kalabiška (71. Šašinka) - Zajíc. Trenér: Svědík.

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Petice za propuštění Iva Kaderky

17.3.2024 09:00:00

V zákulisí amerického Indiana Wells, kde právě probíhá pátý největší tenisový turnaj roku, se odehrává drama, které výrazně zasahuje do výkonů českých tenistek. Zatímco čeští tenisté na turnaji n...