Tréninky českých hasičů na hrách ve Villachu pokračují

[ title]
Druhé úterní dopoledne patřilo  ve Villachu, kde se čeká  na start XXI. Setkání mládeže a XVI. Mezinárodní hasičské soutěže,  přípravě na štafetu 4 x 100 metrů, na dráze se postupně vystřídaly také české týmy, které již zítra čeká závod v běhu na 100 metrů s překážkami.

Celý den pokračují klasici v tréninku požárních útoků a štafet CTIF, neboť  všichni startují ve stejných drahách a se stejným nářadím jako o den dříve a tak tomu bude také při hlavním závodu, který je čeká v pátek.

Stejně tak družstva mladých hasičů pokračovala v přípravě na hlavní závod, soustředila se především na nácvik nástřiku na požárním útoku. Dnes se zapojila družstva z Bludova, Nové Vsi a Zádveřic. Ve středu 12. července 2017 je na programu zkouška na centrálním stadionu Lind a o den později 13. čerrvence 2017  dopoledne hlavní závod.

SportovniListy.cz napsaly  ...

Ve Villachu se čeká na start XXI. Setkání mládeže a XVI. Mezinárodní hasičské soutěže
(Jaroslava Čečrdlová, SH ČMS, SportovniListy.cz, foto: SH ČMS)
Nešťastné slávistické omyly

Nešťastné slávistické omyly

19.8.2018 09:00:00

Slavie Praha a Liga mistrů, toto spojení přestalo platit po úterním zápase s ukrajinským velkoklubem Dynamem Kyjev. Že tomu tak nemuselo být, je nasnadě. Co se sportovní stránky týče, asi nikdo...