Sportovní rok 2019 přinesl stovky rekordů, stejný počet úžasných výsledků, ale rovněž nespočítatelně sportovních zážitků na hřištích, na dráze, v přírodě,  ve vodě, na sněhu, na palubovkách či ve vzduchu nebo ve vysokých horách.

Eliška Přibylová a David Kindl vybojovali na ME v moderním pětiboji v Bathu stříbro ve smíšené štafetě.

10. srpna 2019

Moderní pětibojař Martin Vlach získal na ME bronzovou medaili.

11. srpna 2019

Veslařky Eliška Podrazilová a Anna Šantrůčková se v Tokiu staly juniorskými mistryněmi světa na dvojce bez kormidelníka.

15 srpna 2019

Adam Ondra se v Hačiodži stal mistrem světa v lezení na obtížnost.

23. srpna 2019

Plavec Jan Čejka vybojoval historicky první české zlato z juniorského MS v Baudapešti vyhrál 50 metrů znak.

24. srpna 2019

Kajakář Josef Dostál na MS v Szegedu získal stříbro na kilometr.

25. srpna 2019

Triatlonistka Vendula Frintová obhájila vítězství v závodu SP v Karlových Varech.

28. srpna 2019

Fotbalisté Slavie vyřadili ve 4. předkole Ligy mistrů rumunskou Kluž a postoupili do hlavní fáze soutěže.

30. srpna 2019

Boxerka Vendula Kučerová získala na ME v Madridu bronz v kategorii nad 81 kilogramů.

31. srpna 2019

Judista Lukáš Krpálek se v Tokii stal mistrem světa v kategoii nad 100 kilogramů.