Sportovní rok 2019 přinesl stovky rekordů, stejný počet úžasných výsledků, ale rovněž nespočítatelně sportovních zážitků na hřištích, na dráze, v přírodě,  ve vodě, na sněhu, na palubovkách či ve vzduchu nebo ve vysokých horách.

Připomeňme si ty nejdůležitější události měsíc po měsíci...

Stalo se v listopadu 2019

2. listopadu 2020

V Japonsku finalovým zápasem Anglie - Jižní Afrika 12 : 32  skončilo Mistrovství světa v ragby. V konečném pořadí se reprezentace ragbyových velmocí umístly takto: 1. Jižní Afrika, 2. Anglie, 3. Nový Zéland, 4. Wales.
10. listopadu 2019

Hokejisté Česka vyhráli podruhé v historii turnaj Karjala.

14. listopadu 2019

Fotbalisté Česka se probojovali na EURO 2020 po výhře nad Kosovem 2:1 v Plzni.

16. listopadu 2019

Tenista Tomáš Berdych ukončil ve svých 34 letech kariéru profesionálního sportovce.

18. listopadu 2019

Hokejový útočník Václav Nedomanský byl jako druhý Čech po Dominikovi Haškovi uveden do hokejové Síně slávy v Torontu.

19. listopadu 2019

Sportovni střelec Filip Nepejchal vyhrál ve finále SP v Pchu-tchienu soutěž v libovolné malorážce na 3x40 ran.

22. listopadu 2019

Rychlobruslařka Martina Sáblíková ovládla závod na 3000 metrů na SP v Tomaszówě Mazowieckém a připsala si padesátý  triumf v seriálu.

24. listopadu 2019

Adam Ondra byl vyhlášený na Festivalu alpinismu  Horolezcem roku 2019.

Horolezcem roku 2019 byl vyhlášen v rámci Festivalu alpinismu lezec Adam Ondra

27. listopadu 2019

Fotbalisté Slavie přišli po prohře s Interem Milán v Lize mistrů o naději na postup do dálší fáze soutěže i na třetí místo, které by znamenalo účast v jarní fázi  Evropské ligy.

30. listopadu 2019

Boxerka Fabiana Bytygi obhájila titul mistryně světa organizace WBC v lehké minimuší váhové kategorii.