Rychlobruslařka Martina Sáblíková je ambasadorkou značky Under Armour v Česku

[ title]
Značka Under Armour, kterou  založil v roce 1996 bývalý americký fotbalista Kevin Plank, patří  po 23 letech své existence mezi tři největší světové výrobce sportovního oblečení a obuvi.

To by nebylo nijak zvlášť zajímavé, kdyby Under Armour neotevřel v Praze svůj první Brand House ve střední Evropě.  Tomu všemu předcházely a provázely doprovodné akce.  

Slavnostního otevření v obchodním centru Nový Smíchov se například ve čtvrtek 21. března 2019 zúčastnila i hlavní ambasadorka značky Under Armour, rychlobruslařka - rekordmanka Martina Sáblíková. Nechyběli ani další slavní čeští sportovci jako například plavkyně  Barbora Seemanová a chlapíci, kteří sportují s raketou jako Jan Koukal nebo mezi provazy jako Zdeněk Chládek, Rudolf Kraj, Tomáš Hron a Petr Ondruš.

SportovníListy.cz byly na místě děje...Barbora Seemanová a Martina Sáblíková byly středem pozornosti nejdříve fotografů a poté fanoušků
Tu botu si musím vyfotit
Co bych vám tak řekla, aby to diváky televize Nova potěšiloSamotné otevření prvního Under Armour mono brand obchodu se kromě řady známých tváří pyšnilo ještě jednou unikátností, a to světovou premiérou limitované kolekce Under Armour Project Rock.


Jak říkám ..."Jsme hrdí, že se nám podařilo přivézt tuto jedinečnou kolekci do České republiky. Hlavním posláním značky Under Armour, již od samotného založení společnosti, je pomáhat sportovcům dosahovat lepších výkonů,“ řekl  Pavel Hynek, Country Manager pro značku Under Armour v České a Slovenské republice.

Právě proto při otevření obchodu se uskutečnila  autogramiáda s českými   úspěšnými sportovkyněmi, které ty lepší a dokonce i nejlepší světové  výkony dosahují. Na rychlobruslařku  Martinu Sáblikovou a plavkyni  Barboru Seemanovou si tu počkaly desítky jejich obdivovatelů, sběratelů podpisů slavných sportovců a pořizovatelé společných fotografií většinou do mobilů.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)