Ragbisté Vyškova výhrou nad Tatrou uzavřeli ragbyový extraligový podzim

Dohrávaným extraligovým utkáním Vyškov - Tatra Smíchov 33:13 byla poslední listopadovou sobotu uzavřena letošní ragbyová sezóna.

Ragbisté Vyškova coby finalisté poslední play off sice po prvním poločase prohrávali 7:8, ale po změně stran už měli hru pod svoji kontrolou. Navíc hráči Tatry, kteří  hráli druhou část zápasu proti ostrému slunci, podle trenéra Vyškova Martina Hudáka ztráceli na soupeře s fyzičkou a proto je  domácí tým začal drtit v obraně. Vyškov stihnul ve druhém poločase položit tři z celkových čtyř pětek a tak získal   ještě bonusový bod za tuto aktivitu.
"Přezimujeme na třetím místě, ale máme ještě zápas se Spartou, který budeme hrát až na jaře,  k dobru. Klidně se můžeme dotáhnout až na druhé Říčany, na které nyní ztrácíme pět bodů," dodal kouč Vyškova Martin Hudák.