Ragbisté Říčan porazili mistrovskou Tatru, která již podruhé v první lize prohrála

V předehrávaném utkání první ligy v ragby došlo k překvapivému výsledku v Praze pod Strahovem, kde ragbisté Říčan porazili mistrovskou Tatru rozdílem čtyř bodů. Pro Tatru je to již druhá porážka v rozehraném ročníku první ligy. Před šesti dny Tatra ve třetím kole ligy prohrála se Spartou Praha 9:11.

SportovníListy.cz & Českéragby.cz byly na místě děje...

Středočechům patřil první poločas, po kterém  vedli 15:0, když položili dvě pětky a navíc proměnili trestný kop a jeden kop následující po položené pětce.

Mistrovská Tatra se vzpamatovala až poté, co ve druhé půli prohrávala 0:22. Deset minut před koncem byl stav skóre ještě 7:22, ale zvýšeným náporem se Tatra dostala do situací, po kterých dvakrát položila pětku a současně proměnila i následné kopy.
Poslední slovo však měli na hřišti pod Strahovem přeci jenom borci z Říčan, kteří proměnili v poslední minutě hry nařízený  trestný kop a upravili skóre na konečných  Tatra - Říčany 21:25.
Ve druhém utkání diváci ve Zlíně viděli celkem 14 položených pětek, když jich 13 položili ragbisté Dragonu Brno.