Pražští lvi zařvali nad volejbalovou sítí a volejbalisté z Ústí nad Labem v Praze prohráli 1:3

Příznivci volejbalu mají v Praze  jedinou možnost, kde mohou vidět extraligová utkání mužů. Je to v hale v Praze na Lužinách, kde v minulosti svá utkání hrál tým ČZU Praha. Nyní zde hraje prakticky tým mužů stejného klubu, jen se jmenuje jinak - Lvi Praha. Pražané totiž měli k ČZU stejnou  propojenost asi jako nyní Lvi Praha mají se Zoologickou zahradou v Troji.

Nicméně na Lvi Praha se chodí dívat příznivci volejbalu. Lví utkání s Ústím nad Labem sledovala plná hala včetně hodně početné ústecké skupiny, která na rozdíl od pražských diváků měli sebou i bubny.

Ústí začalo dobře a také vyhrálo i první set, ale ve druhém se podařilo Pražanům stáhnout vedení soupeře ze začátku setu 1:8 a nakonec vyrovnat sety na 1:1.

Ve třetím setu už převáděli borci v dresu Lvů Praha, že budou doma těžko k poražení a tak Ústí dovolili jen 17 bodů.

Nejhezčí akce byly k vidění až ve čtvrtém setu. Ústečtí jej sice ze začátku vyhrávali, ale pak se oba týmy předháněly jen o bod. Za stavu 21:21 došlo k nejhezčí výměně míčů, kdy borci na obou stranách vybírali smeče nebo přepinknuté míče při krkolomných situacích a díky odvážným rybičkám. V této části hry si hráči obou týmů zasloužili trochu delší potlesk než ten, který provázel celé utkání, protože k němu komentátor v hale neustále vyzýval.