Podpraporčík Martin Švec je ještě také kapitán policistů vicemistrů Evropy ve fotbale

[ title]
Při slavnostním vyhlášení Sportovce Ministerstva vnitra roku 2018, které se konalo 4. října 2018 v Kongresovém centru ČNB v Praze, byli oceněni sportovci OLYMPU, policisté a hasiči.

SportovníListy.cz byly na místě děje...Nejlepším sportovním družstvem roku 2018 byl vyhlášený  tým policejní fotbalové reprezentace, který vybojoval stříbrnou medaili na 17. policejním mistrovství Evropy ve fotbale mužů 2018 v Praze.

Účast ve finále a zisk stříbra na evropském šampionátu se tak stalo  největším úspěchem v historii policejního fotbalu.Diplomy převzali a potlesk od ostatních sportovců sklidili fotbalisté včetně svého kapitána  podpraporčíka Martina Švece, který byl do reprezentace nominovaný z Moravskoslezského kraje.

"Fotbal hraji nejenom za Policii České republiky, ale i za fotbalový tým Nového Jičína," prozradil fotbalista, který diplom s oceněním pro nejlepší tým, který byl vyhodnocený sportovním družstvem policie roku 2018,  převzal jako první. Ostatně, kdo by to měl být, když ne právě kapitán vicemistrů Evropy Martin Švec.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)