Podívejte se, jak se sedmičkoví ragbisté stavěli na hlavu a jak si natahovali trika

Druhý srpnový víkend v Praze na Markétě probíhala první a jediná kvalifikace o účast na finálovém turnaji mistrovství Česka v olympijských sedmičkách mužů. Přestože byl turnaj otevřený pro všechny klubové týmy bez ohledu na to, v jaké hrály skupině minulý ročník šampionátu, kvalifikace se zúčastnilo jen osm klubů, z nichž jen tři Říčany, Bystrc a Sedlčany byly mimopražské.

SportovníListy.cz mají zásluhou skvělého fotografa Miloše Březiny skvělé obrázky...

Jinak osm klubových nejlepších výběrů doplnila na deset účastníků dvě béčka Olympu a Tatry. Celky  skončily v tomto pořadí: 1. Olymp Akademie, 2. Sparta Praha, 3. Říčany, 4. Slavia, 5. Bystrc, 6. Tatra, 7. Praga a 8. Olymp Plameny. Týmy Sedlčan a béčko Tatry se do finále nekvalifikovaly.

SportovníListy.cz napsaly:

Kvalifikaci mistrovství ČR v olympijských sedmičkách vyhráli ragbisté Olympu Akademia

(ps, SportovníListy,cz, & Českéragby.cz, foto: Miloš Březina)