Podívejte se, jak fotbalisté Slavie rozstříleli v přípravě Viktorii Žižkov 5:0

Po dvou zápasech Tipsport zimní fotbalové ligy třetí lednovou sobotu od 15 hodiny se hrálo ještě jedno přípravné utkání. Fotbalisté Slavie Praha v něm  zdolali Viktorii  Žižkov 5:0 a navíc  ve druhém poločase se  brankou blýskl i sedmnáctiletý benjamínek testovaný Jonas Auer.

Slavia si před odletem na další herní soustředění zpestřila přípravným utkáním s Viktorkou Žižkov. Trenér Jindřich Trpišovský do prvního poločasu tak poslal trenér navrátilce Ruslana Mingazova nebo Pavla Buchu.

Sešívaní otevřeli skóre utkání už ve druhé minutě, kdy první gól proměnil Jakub Jugas.

Slavia se podruhé radovala po čtvrthodině hry, kdy se trefil nabíhající Jan Bořil, který z voleje propálil žižkovského gólmana Hrubeše.

Trenér Trpišovský vyslal po přestávce do hry čerstvou jedenáctku, pouze v brance zůstal Přemysl Kovář. Do hry se zapojili i osmnáctiletý bosenský útočník Imad Rondič, který nedávno posílil juniorku, a sedmnáctiletý rakouský záložník Jonas Auer, který je ve Slavii na testech.

Ve druhém poločase se nakonec jako první prosadil ten nejmladší v sešívaném dresu – Jonas Auer! - 3:0.

O pět minut později Miroslav Stoch proměnil penaltu - 4:0. a v 86. minutě obral Miroslav Stoch spoluhráče  o míč a  střelou do růžku branky uzavřel skóre utkání na 5:0 pro Slavii.

(ps, SK Slavia Praha, SportovníListy.cz, foto: Jiří Růžička)