Nový zimní stadion v Brně pro Hadamczika

[ title]
Brněnský hokej zažívá smíšené pocity. Na straně jedné naprosto jedinečná atmosféra a podpora fanoušků při utkáních na otevřeném hřišti, dokonaná překonáním historického návštěvnického rekordu, i když Ostrava má jiný názor.

Na straně druhé jsou výsledky týmu, který se propadá níž a níž. Majitelé Komety, ve snaze udržet si velkého mága na trenérské lavičce, se rozhodli urychlit stavbu nového stadionu, aby ještě více fanoušků mohlo podporovat svůj tým a svého oblíbeného trenéra. Speciálně pro Hadamczika má být instalována velká kostka nad ledem, na které bude okamžitě probíhat rozbor klíčových situací.

Inspirací pro majitele klubu byla první třetina extraligového vystoupení v O2 aréně, kdy Sparta nadělila brněnským borcům půltucet branek. Hadamczik vždy jen nevěřícně pozoroval kostku a kroutil hlavou, co se to děje. Může být vděčný, že jeho šéfové jsou osvícení a dokáží promptně zareagovat.

Dokonce se proslýchá, že kostku by mohl poskytnout Jaromír Jágr, na kterého neustále útočí kladenský primátor Volf. A tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až… A Jágr se již vyptával na možnost svého přesunu parťáka Františka Kaberleho do Brna. Kostku, kterou na Kladno pořídil ze svého, tak jen přesune jinam a kariéru zakončí jinde než v milovaném Kladně. Tam už mezitím na zimním stadionu budou růst pampelišky, s novou volfodrůdou.

Sázkařský tenisový skandál zasahuje i Českou republiku

Sparta má plán, jak získat v hokeji divácký rekord

Kam nyní zamíří bývalý neomezený vládce Sazky?

Nečekaný a naprosto bombastický dárek nadělil Ježíšek našim olympionikům

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli...

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)