Národním házenkářkám Modřan poslední duel roku nevyšel. Modřany - Bakov 10:19

[ title]
V národní házené, jak už víte, došlo v ženských soutěžích od nové sezóny 2019 / 2020 k převratné změně.   První ligu hraje ve dvou skupinách 22 týmů, a tak se potkávají celky žen mnohem silnější s těmi o méně slabšími. Tentokrát na sebe narazily v předehrávaném jarním kole celky žen, které měly odehrát vyrovnané utkání. Nestalo se tak. Tým modřanských házenkářek prohrál  rozdílem devíti branek 10:19 s Bakovem.

SportovníListy.cz byly na místě děje...Pražanky ještě v poločase, který prohrály rozdílem pouhých dvou branek, měly možnost po změně stran  náskok soupeřek srovnat, ale bohužel zvolily špatnou taktiku.  Středočešky s věkovým průměrem nižším než Pražanky je zkrátka a dobře ve druhé části hry uběhaly.

Jak říkám..."Po změně stran děvčata chtěla rychle vedení Bakova srovnat, ale nedařila se nám střelba na branku. Ztrácely míče a naopak hráčky z Bakova v rychlém sledu nám střílely jednu branku za druhou a to rozhodlo o výsledku," řekl po utkání kouč Modřan Josef Škvor.

"Vybraly jsme si v tomto utkání všechnu smůlu, která na nás v tomto roce zbyla," řekla k porážce Pražanek hrající předsedkyně modřanského klubu Irena Duchková.


   Praha 20. října  2019Prní liga národní házené žen  skupina A

Spartak Modřany - Bakov 10:19  (7:9)
Branky: Lucie Nesnídalová 4, Hana Kadlecová 3, Zuzana Lubovská 2, Radka Kremlíková 1 -  Andrea Balounová 5, Denisa Špringerová 5, Barbora Ulmanová 4, Tereza Ulmanová 3, Tereza Nitschová 1, Veronika Buriánová 1 * Rozhodčí: David Franěk.

(ps,SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)