Národní házenkářky Modřan během 30 hodin dvakrát prohrály v Modřanské rokli

Národním házenkářkám Spartaku Modřany, které třetím rokem hrají druhou ligu tentokrát skupinu A, se daří proplouvat soutěží se střídavými výsledky. Soutěž pro ně začala již koncem srpna a  podzimní část skončí až v polovině října 2017.

Čtvrtou zářijovou neděli hostily ženy z Prahy Modřan béčko Tymákova. Nutno dodat, že ke svému sedmému utkání ve skupině nastoupily po 29 hodinách, které uplynuly od skončení předchozího rovněž domácího a neúspěšného utkání s Litvínovem.

Pražanky proti hostujícímu týmu držely vyrovnané skóre ještě v poločase, který skončil 9:9, ale po změně stran získaly hráčky béčka Tymákova vícebodový náskok a ten už si udržely až do konce.

"Děvčata měla šanci uhrát  příznivý výsledek. V poločase byl také ještě stav 9:9, ale ve druhé části hry už soupeřky získaly náskok, který jim vydržel až do konce utkání. Trochu herního štěstí chybělo Modřanům i o den dříve, kdy  Spartak   prohrál až v posledních vteřinách zápasu s Litvínovem o jedinou branku," komentoval víkendová utkání kouč Modřan Josef Škvor.

Praha 24. září 2017

Druhá liga A skupina 2017/2018

Spartak Modřany - Sokol Týmakov B  14:16 (9:9)
Branky: Nesnídalová Lucie 5, Grohmanová Kateřina 3, Kadlecová Hana, Kremlíková Radka  a Kovaříková Barbora 2 - Divišová Marcela 9, Bystrická Andrea 3, Klikavá Jana a Havlíková Kristýna po 2  * Rozhodčí Bartáková * Diváků 20

Přehled odehraných utkání národních házenkářek Spartaku Modřany v sezóně 2017/2018

27.8.2017        Sokol Tymákov B     –     Spartak Modřany     24     :     9     ( 10 : 6 )
3.9.2017          Spartak Modřany     –     Sokol Blovice     14     :     16     ( 7 : 11 )
9.9.2017          KNH Litvínov     –     Spartak Modřany     18     :     11     ( 14 : 8 )
10.9.2017        SK Chomutov NH     –     Spartak Modřany     16     :     16     ( 10 : 10 )
17.9.2017        Spartak Modřany     –     TJ S. Ejpovice     25     :     17     ( 14 : 9 )
23.9.2017        Spartak Modřany     –     KNH Litvínov     16     :     17     ( 5 : 8 )
24.9.2017     15,00     Spartak Modřany     –     Sokol Tymákov B     14     :     16     ( 9: 9 )