Klokani dopadli jako sedláci u Chlumce ... Chlumec nad Cidlinou - Bohemians Praha 2:1

Bohemians vypadli z MOL Cupu ve třetím kole., když je na svém hřišti porazil Chlumec nad Cidlinou, který rozhodl o své výhře až samotném závěru utkání.

V Chlumci nad Cidlinou klokani vyrukovali v brance s Valešem, který už kapituloval v první minutě utkání. Centr do pokutového území Pražanů si našel domácí kapitán Jarkovský, který hlavou poslal domácí celek do vedení ... 1:0.

Před uplynutím první čtvrthodiny nařídil rozhodčí Zelinka po faulu Krcha penaltu pro domácí. Tomáš Labík si vzal míč, ale jeho ránu Valeš vyrazil a exekutor penalty dorážku nasměroval do tyče. Vedení domácích tak zůstalo jednobrankové.

TAké ve druhé půli se útoky střídaly na obou stranách. Ovšem čtvrthodiny před koncem se už klokani radovali, když se po rohovém kopu prosadil Vodháněl, který vyrovnal ... 1:1.

Bohemians poté sevřeli domácí celek, ale vyloženou šanci si nevytvořili. Tři minuty před koncem pak protiútok Chlumce vyřešil Bastin gólovou střelou na zadní tyč, čímž vrátil svému týmu vedení ... 2:1

Klokani tak v poháru končí, když vypadli ve třetím kole.