Kdo si pamatuje, kdy naposled klokani doma ve Vršovicích vyhráli? Bohemians - Opava 0:0

[ title]
Už dvanáct zápasů čekají fotbalisté Bohemians 1905 na vítězství v domácím prostředí, ale ani třetí březnovou neděli se fanoušci z Ďolíčku  radosti z výhry klokanů nedočkali.  Naposledy totiž klokani doma jen remizovali s Opavou, která na jaře na tom také není nejlépe. Slezané zase  ještě v žádném ze šesti jarních  utkání nebrali po výhře tři body.

SportovníListy.cz byly na místě děje...Hráči obou týmů jen ostřelovali branky soupeřů a tak jediná zápletka mohla nastat po vyloučení  klokana Šmída, který pár minut před koncem utkání strhnul unikajícího bezvlasého Smolu a musel odejít do kabiny. Opava však využila krátkou přesilovku jen k ubránění bezbrankové remízy, která, zdálo by se, byla pro ně úspěchem.

      Praha 17. března  2019
FORTUNA:LIGA   


Bohemians Praha 1905 - SFC Opava 0:0
Rozhodčí: Pechanec - Hrabovský, Ratajová. ŽK: Bartek, Vacek, Ljovin, Pokorný - Jursa, Simerský, Manzia, Zavadil, Svozil. ČK: 82. Šmíd (Bohemians). Diváci: 4755.
Bohemians: Fryšták - Hůlka, Šmíd, Pokorný - Dostál, Ljovin, Vacek, Bartek - Reiter, Puškáč (69. Koubek), Vaníček (62. Hilál). Trenér: M. Hašek.
Opava: Fendrich - Schaffartzik, Simerský, Svozil, Žídek - Stáňa (67. Manzia), Zavadil, Janetzký (87. Jurečka), Jursa, Zapalač - Juřena (46. Smola). Trenér: Kopecký.