Kdo je kdo ve sportu? I vy můžete hodnotit osobnosti českého sportovního prostředí

Server SportovniListy.cz spustil novou rubriku "Kdo je kdo" v českém sportu. Čtenáři naleznou v galerii přehled významných sportovních funkcionářů a osobností českého sportu, a zároveň je budou moci průběžně za jejich práci hodnotit. Každý čtenář může dát svůj hlas každé osobnosti vždy jendou za týden, a hlasování bude probíhat průběžně celý rok. Každý kvartál pak bude redakce SportovniListy.cz vyhodnocovat přehled těch neljlépe i nejhůře hodnocených. Systém hlasování je nastaven tak, aby vyloučil jakékoli vněší zásahy a potencionální manipuliaci s výsledky, např. prostřednictvím robotů apod. Průběžné hodnocení osobností českého sportu by tak mělo našim čtenářům poskytnout reálný a nezkreslený pohled na práci sportovních funkcionářů a osob aktivně činných ve sportovním prostředí.

Další novinkou serveru je i možnost necenzurovaně publikovat články a názory. Podmínkou k registraci a vytvoření vlastního profilu je, aby byl dotyčný aktivně činný v oblasti sportu. Po verifikaci údajů pak bude profil zařazen a lidé tak budou mít poprvé možnost bez cenzury vyjadřovat se k dění a k problematice českého sportu. Postup a jednotlivé kroky k registraci a vytvoření vlastního profilu s možností publikovat na našich stránkách naleznete ZDE.

Již nyní je v rubrice takřka padesát osobností, a galerie Kdo je kdo se bude průběžě rozšiřovat. V rubrice tak můžete hodnotit např. předsedy největších sportovních organizací, jako např. předsedu České unie sportu Miroslava Janstu, ministryni školství, mládeže a tělovýchovy Kateřinu Valachovou, senátora a významného donátora českého sportu Ivo Valentu, předsedu Sdružení sportovních svazů Zdeňka Ertla, předsedu Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala, předsedu FAČR Miroslava Peltu či předsedu Českého svazu ledního hokeje Tomáše Krále. Cílem je vytvořit přehlednou a ucelenou databázi všech významných osobností a funkcionářů českého sportu, a dát šanci sportovním fanouškům jejich práci hodnotit.

Věříme, že tyto novinky, které server SportovníListy.cz svým čtenářům přínáší, rozšíří komunikační platformu a přispěje k transparentní diskusi specielně v otázkách týkajících se finacování sportu, podmínek v jednotlivých svazech, sdruženích či jednotách, ale také v jednotlivých regionech České republiky.

S potěšením také oznamujeme svým čtenářům, že jsme v rámci serveru SportovniListy.cz spustili nový web HasicskeListy.cz, který vznikl na základě Memoranda o spolupráci se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Tento portál vznikl s cílem nejen informovat o aktivitách hasičů a dobrovolných hasičů České republiky, ale také podpořit dobrovolné hasiče v jejich každodenním nasazení a odhodlání přinášet zajímavé příběhy této početné skupiny českých hrdinů a také ve snaze pomoci při zajišťování finančních prostředků, které jsou pro dobrovolné hasiče nezbytné k jejich fungování.

(svob, foto: red.)