Kam ve středu 6. prosince 2017 za sportem? Jděte na basketbal, na curling nebo volejbal

[ title]
Sportovní program bývá ve středu někdy nenaplněný tolika lákadly jako o víkendu a když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



    ve středu 6. prosince 2017



Fotbal

Liga mistrů, 6. kolo základních skupin

Skupina E:
Maribor - FC Sevilla
Liverpool - Spartak Moskva

Skupina F:
Šachtar Doněck - Manchester City
Feyenoord Rotterdam - Neapol

Skupina G:
FC Porto - Monako
Lipsko - Besiktas Istanbul.

Skupina H:
Tottenham - APOEL Nikósie
Real Madrid - Dortmund

Lední hokej

Extraliga - 27. kolo
17:30 Piráti Chomutov - HC Olomouc

První liga, 29. kolo

17:30 Karlovy Vary - Třebíč
17:30 Motor České Budějovice - Havířov
18:00 Slavia Praha - Prostějov
18:00 Ústí nad Labem - Benátky nad Jizerou
18:00 Kladno - Vsetín

Basketbal

Liga mužů, 11. kolo
17:30 Ostrava - Děčín
18:00 Pardubice - Kolín

Liga žen, 10. kolo
Karlovy Vary - Hradec Králové

Euroliga žen, 7. kolo skupina A
19:00 ZVVZ USK Praha - Castors Braine (Belgie)


Volejbal

Vyzývací pohár mužů, 3. kolo úvodní zápasy
19:00 Volejbal Brno - Lokomotiv Charkov
19:00 Mladost Záhřeb - Karlovarsko

Český pohár žen, čtvrtfinále odveta
18:00 Ostrava - Frýdek-Místek.

Házená

NĚMECKO - mistrovství světa žen

Skupina C (Oldenburg):
14:00 Rusko - Japonsko
17:45 Tunisko - Černá Hora
20:15 Brazílie - Dánsko

Skupina D (Lipsko):
14:00 Kamerun - Korea
18:00 Německo - Čína
20:30 Srbsko - Nizozemsko.

Český pohár mužů - čtvrtfinále
17:00 Lovosice - Hranice
18:00 Karviná - KP Brno
Nové Veselí - Kopřivnice
19:00 Jičín - Plzeň

Florbal

BRATISLAVA - mistrovství světa žen

10:00 o 15. místo: Austrálie - Singapur
11:30 o 9.-12. místo: Estonsko - Dánsko
13:00 o 13. místo: Japonsko - Thajsko
15:30 o 9.-12. místo: USA - Německo
16:10 čtvrtfinále: Švédsko - Lotyšsko
19:00 čtvrtfinále: ČR - Polsko

Futsal

První liga, 12. kolo
19:30 Slavia Praha - Česká Lípa

Curling

PLZEŇ - Kvalifikační turnaj v curlingu o postup na OH v Pchjongčchangu

Muži
12:00 ČR - Dánsko * Itálie - Čína * Nizozemsko - Německo * Rusko - Finsko
20:00 ČR - Německo * Nizozemsko - Finsko * Dánsko - Čína * Rusko - Itálie

Ženy
8:00 ČR - Lotyšsko * Finsko - Čína * Německo - Dánsko
16:00 ČR - Německo * Itálie - Finsko * Čína - Lotyšsko

Přijďte 5. - 10. prosince 2017 fandit českému curlingu do plzeňské haly Košutka


(ps, SportovníListy.cz, foto: Jiří Růžička)