Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 28. dubna 2018
Fotbal
První liga, 26. kolo
15:00 Baník Ostrava - Sparta Praha
20:15 Viktoria Plzeň - Karviná
Druhá liga, 25. kolo
10:15 Olympia Praha - Sokolov
10:15 Třinec - Táborsko
17:00 Vlašim - Pardubice
Liga žen, 2. kolo nadstavby skupina o titul
11:00 Slavia Praha - Sparta Praha
14:00 Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
Slovenská liga, 7. kolo nadstavby skupina o titul
14:45 Dunajská Streda - Trenčín
17:00 Žilina - Ružomberok
20:30 Slovan Bratislava - Trnava
Slovenská liga, 7. kolo skupina o udržení
17:00 Zlaté Moravce - Prešov
17:00 Michalovce - Senica
17:00 Podbrezová - Nitra
Lední hokej
SÖDERTÄLJE (Švédsko) - Švédské hry, turnaj Euro Hockey Tour
12:00 ČR - Finsko
STOCKHOLM (Švédsko) - Švédské hry, turnaj Euro Hockey Tour
15:30 Švédsko - Rusko
Euro Hockey Challenge
Piešťany: 18:00 Slovensko - Francie
Bobrujsk: 18:00 Bělorusko - Norsko
Mistrovství světa hráčů do 18 let
12:30 semifinále: Finsko - Švédsko (Čeljabinsk)
16:30 semifinále USA - ČR (Čeljabinsk)
10:30 o udržení - 2. zápas: Francie - Švýcarsko (Magnitogorsk)
Atletika
BRNO - MČR v běhu na 10 000 m na dráze
Basketbal
Liga mužů, 5. kolo skupiny o udržení
18:00 Jindřichův Hradec - Ostrava
18:00 USK Praha - Brno
Liga žen finále play off - druhý zápas
KP Brno - USK Praha
Volejbal
Extraliga žen, finále play off, třetí zápas
17:00 Prostějov - Olomouc
Házená
¨
Extraliga mužů, 3. kolo play out
17:00 Nové Veselí - Strakonice
Motorismus
Argentinská rallye, podnik MS v automobilových soutěžích
Rally Argentina znamená pro vozy Škoda maraton z pampy do velehor
Florbal
BRNO - Turnaj Euro Floorball Tour mužů
12:00 Finsko - Švédsko
15:00 ČR - Švýcarsko
MIJÄRVI (Finsko) - Turnaj Euro Floorball Tour žen
14:30 Švýcarsko - Švédsko
17:30 Finsko - ČR
Superliga mužů, 2. zápas baráže
Havířov - Bulldogs Brno
Extraliga žen, 2. zápas baráže
18:00 Bulldogs Brno - Židenice
Ragby
Extraliga, 4. kolo
14:00 Slavia Praha - Dragon Brno v Edenu
14:00 Sparta Praha - Říčany na Podvinném Mlýně
14:00 Praga - Tatra Smíchov ve Vysočanech u Rokytky
Baseball
PRAHA - Přátelské utkání
15:00 Česko - USSSA Pride (USA) na hřišti Eagles Praha
Grandslamem začala česká reprezentace duel proti Američankám, který prohrála 4:11
Moderní pětiboj
PRAHA - PODĚBRADY - Memoriál Milana Kadlece juniorů
Praha přivítá nejlepší juniorské pětibojaře roku. Memoriál Milana Kadlece slaví šestnácté výročí