A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 17. března 2018
Fotbal
První liga, 21. kolo
15:00 Baník Ostrava - Dukla Praha
15:00 FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
15:00 Vysočina Jihlava - FK Jablonec
17:30 Sparta Praha - Slavia Praha
20:00 Sigma Olomouc - Karviná
Druhá liga, 19. kolo
10:15 Pardubice - Vítkovice
10:15 Třinec - Sokolov
15:00 Táborsko - Opava
Slovenská liga, 2. kolo nadstavby Skupina o titul
15:00 Trnava - Žilina
17:00 Ružomberok - Trenčín
Slovenská liga, 2. kolo nadstavby skupina o udržení
17:00 Nitra - Zlaté Moravce
17:00 Podbrezová - Michalovce
Liga žen, 12. kolo
12:00 Hradec Králové - Sparta Praha
12:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno
12:30 Dukla Praha - 1. FC Slovácko
14:00 Slavia Praha - Liberec
Lední hokej
Extraliga, čtvrtfinále play off třetí zápasy
17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
17:00 HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera
První liga, semifinále play off třetí zápasy
14:30 HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary
16:00 Rytíři Kladno - ČEZ Motor České Budějovice
Lyžování
AARE (Švédsko) - Finále SP v sjezdovém lyžování
9:45/12:30 obří slalom muži
10:45/13:30 slalom ženy
VEYSONNAZ (Francie) - Závody SP ve snowboardcrossu
11.30
VIKERSUND (Norsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.15 lety družstva muži
KLINGENTHAL (Německo) - Závod SP v severské kombinaci
09.45./13.45 družstva
FALUN (Švédsko) - Finále SP v běhu na lyžích
11:30 10 km klasicky s hromadným startem ženy
14:30 15 km klasicky s hromadným startem muži
MEGEVE (Francie) - Závěrečný závod SP v akrobatickém lyžování
13.30 skikros
WINTERBERG (Německo) - Závody SP v alpském snowboardingu
10.50 paralelní slalom
LILLEHAMMER (Norsko) - Birkebeinerrennet, závod Ski Classics v dálkovém lyžování
54 km klasicky
Biatlon
HOLMENKOLLEN (Norsko) - Závody SP
12:30 štafeta 4x6 km ženy
15:15 stíhací závod 12,5 km muži
Basketbal
Liga mužů, 5. kolo nadstavby skupina A1
15:30 Opava - Svitavy
Liga mužů, 5. kolo nadstavby Skupina A2
18:00 USK Praha - Ostrava
19:30 Brno - Kolín
Liga žen, 22. kolo
17:00 KP Brno - Žabiny Brno
17:00 Trutnov - Slavia Praha
17:00 USK Praha - Nymburk
17:00 Karlovy Vary - MK Technic Brno
17:00 Ostrava - Slovanka MB
Volejbal
Extraliga žen, čtvrtfinále play off - 1. zápasy
17:00 Prostějov - Přerov
17:00 Olomouc - Olymp Praha
17:00 Ostrava - Frýdek-Místek
17:00 Liberec - KP Brno
Extraliga mužů, předkolo play off třetí zápas
17:00 Ostrava - Zlín
Házená
Extraliga mužů, 20. kolo
10:30 Hranice - KP Brno
17:00 Lovosice - Jičín
17:00 Nové Veselí - Dukla Praha
18:00 Kopřivnice - Frýdek-Místek
Interliga žen, 22. kolo
15:00 Šaľa - Olomouc
15:00 Hodonín - Prešov
15:00 Písek - Zlín
17:00 Veselí nad Moravou - Most
Ragby
Druhá divize mistrovství Evropy
15:00 Nizozemsko - ČR
Potvrdí čeští ragbisté v duelu 2. divize ME s Nizozemskem svojí zlepšenou kondici?
Rychlobruslení
MONTREAL (Kanada) - Mistrovství světa na krátké dráze
MINSK (Bělorusko) - Finále Světového poháru
Šachy
BERLÍN (Německo) - Turnaj kandidátů
David Navara bude hrát na mistrovství Evropy šachistů jako turnajová trojka