Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 15. prosince 2018
Fotbal
FORTUNA:LIGA devatenácté kolo
15:00 Bohemians Praha 1905 - Slovan Liberec
15:00 1. FC Slovácko - Dukla Praha
15:00 SFC Opava - FK Mladá Boleslav
15:00 FK Teplice - Fastav Zlín,
17:00 1. FK Příbram - Sparta Praha.
Lední hokej
Moskva (Rusko) - Hokejový turnaj Channel One Cup, součást Euro Hockey Tour
09:30 Finsko - Švédsko
13:45 Rusko - Česko
CHANCE LIGA pětatřicáté kolo
16:00 Rytíři Kladno - Jihlava
16:00 Ústí nad Labem - Vsetín
17:00 Prostějov - Přerov
17:00 Kadaň - Slavia Praha
17:00 Litoměřice - Frýdek-Místek,
17:30 Třebíč - Poruba
17:30 Havířov - Benátky nad Jizerou.
Basketbal
Kooperativa basketbalová liga mužů čtrnáté kolo
16:00 Olomoucko - Děčín
17:00 Nymburk - Kolín
17:30 Ostrava - Brno
18:00 Hradec Králové - Pardubice
18:00 Svitavy - USK Praha
Ženská basketbalová liga žen dvanácté kolo
17:00 Žabiny Brno - Ostrava
17:30 Trutnov - USK Praha
18:00 Slovanka MB - Hradec Králové
Volejbal
Volejbalová extraliga mužů
17:00 Zlín - Liberec
17:00 Ostrava - Brno
18:00 Odolena Voda - Příbram
18:00 Karlovarsko - Lvi Praha
18:30 Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem
Volejbalová extraliga žen
17:00 Šternberk - Olymp Praha
18:00 KP Brno - Frýdek-Místek
18:00 Přerov - VK Brno
19:00 Prostějov - Olomouc
Házená
Házenkářská extraliga mužů
18:00 Zubří - Kopřivnice, KP Brno - Nové Veselí.
Čtvrtfinále Českého poháru házenkářek
19:00 Slavia Praha - Písek
Jezdectví
Parkurová soutěž Global Champions League - Super Grand Prix
15:00 závod jednotlivců v O2 areně v Praze
Plavání
Chang-čou (Čína) - Mistrovství světa v plavání v krátkém bazénu
Krasobruslení
Budapešť - Mistrovství čtyř zemí v krasobruslení
Společný šampionát Česka, Slovenska, Maďarska a Polska.
Lyžování
Cortina d´Ampezzo (Itálie) - Závody SP ve snowboardingu
17:00 paralelní obří slalom
Rychlobruslení
Heerenveen (Nizozemsko) - Závody SP v rychlobruslení
Biatlon
Hochfilzen (Rakousko) - Závody SP v biatlonu
11:30 stíhací závod na 10 km ženy,
14:45 stíhací závod na 12,5 km muži.