Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
Fotbal
17:00 1. FK Příbram - Dukla Praha
17:00 FK Jablonec - MFK Karviná
17:00 SFC Opava - Slovan Liberec (hráno v Brně)
19:00 Viktoria Plzeň - Fastav Zlín
10:15 Chrudim - Znojmo
10:15 Třinec - Pardubice
Slovenská liga, čtvrté kolo
19:00 Sereď - Zlaté Moravce
Senica - Podbrezová
Žilina - Trenčín
Slovan Bratislava - Nitra
Dunajská Streda - Ružomberok
Trnava - Michalovce
Lední hokej
Přípravné zápasy
14:00 HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice (Mountfield Cup v Hradci Králové)
18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Davos (Mountfield Cup)
Atletika
BERLÍN (Německo) - Mistrovství Evropy
9:05 20 km chůze ženy (Drahotová)
10:55 20 km chůze muži
20:00 výška muži - finále
20:05 dálka ženy - finále
20:20 400 m ženy - finále
20:25 disk ženy - finále
20:35 800 m muži - finále
20:50 200 m ženy - finále
21:00 5000 muži - finále
21:30 4x400 m muži - finále
21:50 4x400 m ženy - finále
Cyklistika
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v bikrosu
10:50 muži a ženy - finále
Florbal
PRAHA - Turnaj Czech Open
Plavání
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech
Dálkové plavání:
11:45 družstva
Skoky do vody:
16:15 10 m věž synchro muži, 3 m prkno ženy
Jachting
AARHUS (Dánsko) - Mistrovství světa v olympijských třídách
Gymnastika
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice
víceboj družstev muži
Veslování
RAČICE - Mistrovství světa juniorů
Vodní plocha v Račicích se rozčeří pod vesly juniorských veslařů z celého světa
Orientační běh
RIGA; SIGULDA (Lotyšsko) - MS v orientačním běhu
Triatlon
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy
17:45 družstva
Střelba
LEOBERSDORF (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní
družstva skeet
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 11. srpna 2018
Fotbal
čtvrté kolo
17:00 1. FK Příbram - Dukla Praha
17:00 FK Jablonec - MFK Karviná
17:00 SFC Opava - Slovan Liberec (hráno v Brně)
19:00 Viktoria Plzeň - Fastav Zlín
čtvrté kolo
10:15 Chrudim - Znojmo
10:15 Třinec - Pardubice
Slovenská liga, čtvrté kolo
19:00 Sereď - Zlaté Moravce
Senica - Podbrezová
Žilina - Trenčín
Slovan Bratislava - Nitra
Dunajská Streda - Ružomberok
Trnava - Michalovce
Lední hokej
Přípravné zápasy
14:00 HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice (Mountfield Cup v Hradci Králové)
18:00 Mountfield Hradec Králové - HC Davos (Mountfield Cup)
Atletika
BERLÍN (Německo) - Mistrovství Evropy
9:05 20 km chůze ženy (Drahotová)
10:55 20 km chůze muži
20:00 výška muži - finále
20:05 dálka ženy - finále
20:20 400 m ženy - finále
20:25 disk ženy - finále
20:35 800 m muži - finále
20:50 200 m ženy - finále
21:00 5000 muži - finále
21:30 4x400 m muži - finále
21:50 4x400 m ženy - finále
Cyklistika
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v bikrosu
10:50 muži a ženy - finále
Florbal
PRAHA - Turnaj Czech Open
Plavání
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech
Dálkové plavání:
11:45 družstva
Skoky do vody:
16:15 10 m věž synchro muži, 3 m prkno ženy
Jachting
AARHUS (Dánsko) - Mistrovství světa v olympijských třídách
Gymnastika
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice
víceboj družstev muži
Veslování
RAČICE - Mistrovství světa juniorů
Vodní plocha v Račicích se rozčeří pod vesly juniorských veslařů z celého světa
Orientační běh
RIGA; SIGULDA (Lotyšsko) - MS v orientačním běhu
Triatlon
GLASGOW (Spojené království Velké Britanie) - Mistrovství Evropy
17:45 družstva
Střelba
LEOBERSDORF (Německo) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě z brokových zbraní
družstva skeet
(ps, SportovníListy.cz, foto: Jiří Růžička)