Kam v neděli 14. října 2018 za sportem? Třeba na Velkou pardubickou osobně či v televizi

[ title]
Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v sobotu 14. října 2018



Fotbal

   Liga národů    

Skupina A3
20:45 Polsko - Itálie

Skupina B2 
18:00 Rusko - Turecko

Skupina C1
20:45 Izrael - Albánie

Skupina C4 
15:00 Rumunsko - Srbsko
20:45 Litva - Černá Hora

Skupina D3 
18:00 Ázerbájdžán - Malta
Faerské ostrovy - Kosovo

Přípravné utkání
18:00 Skotsko - Portugalsko

Liga žen, 7. kolo
11:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha
14:00 Sparta Praha - Dukla Praha

Lední hokej

 Tipsport ELH    desáté  kolo

15:30 Piráti Chomutov - PSG Berani Zlín
16:00 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno
16:00 BK Mladá Boleslav - HC Olomouc
16:00 Bílí Tygři Liberec - HC Verva Litvínov
18:20 HC Škoda Plzeň - Mountfield Hradec Králové

Slovenská liga
16:00 Nové Zámky - Budapešť
16:00 Zvolen - Košice
17:00 Poprad - Trenčín
17:00 Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš
17:30 Detva - Žilina
18:00 Miškovec - Nitra

Liga EBEL, 10. kolo

17:30 Orli Znojmo - Vídeň

Basketbal

  Kooperativa basketbalová liga mužů   
 čtvrté kolo

18:00 Brno - Děčín
18:00 Ústí nad Labem - Kolín

   Ženská basketbalová liga žen   čtvrté  kolo

17:00 Strakonice - USK Praha

Házená


Pohár EHF mužů, odvetné utkání 2. kola

10:30 Karviná - Prolet 62 (Mak.)

Extraliga mužů, 6. kolo

17:00 Dukla Praha - Zubří

Interliga žen, 5. kolo
18:00 Zlín - Písek

Motorismus


Rallye Příbram, závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích


Florbal


Superliga mužů, 9. kolo

17:00 Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice
18:00 Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians
18:00 FBC Ostrava - TJ Znojmo
18:30 Chodov - Sparta Praha

Extraliga žen, 7. kolo

15:30 Chodov - FBC Ostrava
16:15 Panthers Praha - FBC Liberec
17:00 FBK Jičín - Židenice

Dostihy

PARDUBICE - Velká pardubická steeplechase

Gymnastika

BRNO - Mezinárodní Grand Prix moderních gymnastek

Judo

TAŠKENT (Uzbkistan) - Turnaj série Grand Prix


Olympijské hry mládeže

BUENOS AIRES (Argentina) - Olympijské hry mládeže

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)