Kam v neděli 10.února 2019 za sportem? Dívejte se na fotbal, hokej, ale i na lyžování

[ title]
Sporto  - vní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na  bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v  neděli 10.února 2019





   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... dvacáté kolo

17:00  AC Sparta Praha  -  Bohemians Praha 1905


   Lední hokej    



  CHANCE LIGA     ... čtyřiapadesáté kolo

16:30  ČEZ Motor České Budějovice  -   AZ RESIDOMO Havířov

Švédské hry 2019 - třetí kolo
12:00  Rusko  - Česko
15:30  Švédsko  - Finsko

MIKKELI (Finsko) - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let
13:00  Finsko - Švédsko
16:30  Česko -  Rusko

TURKU (Finsko) - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let
12:00  Finsko  - Švédsko
16:30  Česko -  Německo

Tenis

Fed Cup
Ostrava: Česko  - Rumunsko

Biatlon

CANMORE (Kanada) - Závody Světového poháru

20:20  SP v biatlonu v Canmore: sprint 10 km muži
22:45  SP v biatlonu v Canmore: sprint 7,5 km ženy

Lyžování

AARE (Švédsko) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování
10:30 sjezd muži - trénink
12:30 sjezd ženy

BEDŘICHOV - Jizerská padesátka, závod Ski Classics v dálkovém lyžování
09:00 

FELDBERG (Německo) - Závod SP ve snowboardingu
9.50 snowboardcross

LAHTI (Finsko) - Závod SP v severské kombinaci
11:30/15:15

LAHTI (Finsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
16.15 muži

LAHTI (Finsko) - Závody SP v běhu na lyžích
13.30 sprint dvojic klasicky muži a ženy

LJUBNO (Slovinsko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
14.00

PARK CITY (USA) - Mistrovství světa v akrobatickém lyžování a snowboardingu
03:00 paralelní jízda v boulích muži a ženy
19:00 slopestyle (snowboarding) muži a ženy


Basketbal

  Ženská basketbalová liga žen    ... osmnácté  kolo

17:00  Teamstore Brno - USK Praha

NOVÝ JIČÍN - Český pohár mužů, finálový turnaj
14:00 o 3. místo Děčín - Olomoucko
17:00 finále Opava - Nymburk

Házená

Extraliga mužů ...  17. kolo
17:00  Pepino SKP Frýdek-Místek  - SKKP Handball Brno

MOL liga žen  ...  15. kolo

17:00  DHC Slavia Praha -  Sokol Písek
17:30  SHK Veselí n.M.  -  DHK Zora Olomouc

Vyzývací pohár mužů ...  úvodní zápas osmifinále
19:30  Dukla Praha  - CSM Bukurešť

Rychlobruslení

INZELL (Německo) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

14.30 Závody na 1500 m ženy, 1500 m muži, závod s hromadným startem ženy, závod s hromadným startem muži

Triatlon

KAPSKÉ MĚSTO (Již Afrika) - Úvodní závody Světového poháru


Ragby

Pohár šesti zemí
16:00 Anglie - Francie

Mistrovství Evropy
12:45  Španělsko - Rusko

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)