Jaromír Jágr otevíral kladenskou síň slávy s charitativní dražbou jeho hokejky

[ title]
V kladenském NC Oaza se slavnostně začátkem března 2018 otevřela nová síň slávy tamního hokeje. Mezi legendy nově oficiálně přibyli olympijští vítězové z Nagana obránce Libor Procházka a útočník Pavel Patera. Kladenští hráči pak po vzoru klubů NHL v tamním kasinu Rebuy Stars uspořádali charity night na podporu zraněného ex-spoluhráče Petra Křepelky.

"Půlnoční dražba hokejky, s níž hrál Jaromír Jágr v Calgary, přinesla symbolických 68 tisíc korun, další desítky tisíc se vybraly od hráčů a dalších hostů," řekl  Michal Krčmář, marketingový ředitel Skupiny Rebuy Stars, jež je partnerem síně slávy kladenského klubu.

Petr Křepelka, kladenský odchovanec, jemuž mají peníze pomoci, se těžce zranil na podzim loňského roku v německé lize. „Křépovi“ hrozilo úplné ochrnutí. Nyní čeká na další operace, aby se mohl vrátit do normálního života i na ledovou plochu.


V kanadskoamerické NHL se konají tzv. Casino Charity Nights pravidelně. Na těchto akcích se k jednomu stolu posadí hráči a fanoušci, draží se sezónní dresy a část večerního výtěžku jde na vybrané dobročinné účely. Rebuy Stars chce podobnou tradici vytvořit i v České republice a dokázat, že jsou tu čistá casina, která pomáhají, a dávají tak hře a zábavě další rozměr.

Na Kladně se zároveň poprvé také odehrál profesionální turnajový poker, když Rebuy Stars spustili v casinu OAZA pravidelné středeční pokerové eventy.

(im, SportovníListy.cz, foto: chmc.cz)