Jaká je pravděpodobnost, že fotbalisté Slavie Praha získají body v Barceloně?

[ title]

Jeden bod za remízu 7:1, tři body za vítězství 14,7:1, takové a podobné jsou kurzy sázkových kanceláří před utkáním fotbalistů Slavie v Lize mistrů  v duelu v  Barceloně. Existují totiž jen samé vysoké kurzy.

Jak říkám...„To je realita střetu českého klubu č. 1 a jednoho z nejlepších klubů světa,“ konstatoval  bookmaker Tipsportu Petr Urbanec, který považuje duel s Barcelonou za velkou výzvu  pro pražský klub, který zatím v žádném ze „super duelů“ své skupiny vyloženě nepropadl.

„Slávisté celkem umně nahlodávají sebedůvěru evropských gigantů proti „trpaslíkovi“, a jejich stopa už se nepříjemně obtiskla i do tváře barcelonských hvězd. Loňský rok sahala po bodech na Realu Viktoria Plzeň, proč by se něco podobného nemohlo podařit i v lepší pohodě hrající Slavii,“ zaspekuloval  Petr Urbanec.

Třeba takový gól na Nou Campu? V každém utkání měla Slavia šancí dostatek – minimálně jedna trefa do sítě Barcelony je vypsána v kurzu 1,82:1. To je kurz celkem snadno dosažitelný. Hodně se sází tip, že v zápase padne celkem 2 a více gólů v kurzu 1,14:1.

Jak říkám...„Při domácí útočné genialitě Barcelony, ale i schopnostech a stylu Slavie, už nás kurz naznačuje, že je to poměrně slušná sázka na jistotu. Asi tu není nikdo, kdo by si vsadil na výsledek 0:0 a málo sázkařů tipuje i 1:0 pro Barcelonu,“ říká Urbanec. Stejně jako v případě prvního zápasu s Barcelonou na Slavii i tady bude platit, že půjde o jeden z nejsázenějších milionových zápasů celého programu Ligy mistrů. „Řada fanoušků vsadí na Slavii už jen z pocitu hrdosti na svůj klub, ale největší skupina sázkařů hraje v kurzu 1,21:1 výhru katalánského obra,“ uzavřel  své prognózy a analýzy Petr Urbanec.    

SportovníListy.cz rovněž napsaly: Odezírali jsme z obrázků pořízených při utkání Ligy mistrů fotbalistů Slavie - Barcelona


 (ps, Sportovnílisty.cz, foto: Jiří Růžička)

Nový poradce pro sport na Hradě

Nový poradce pro sport na Hradě

16.2.2020 09:00:00

Sport se dává do pohybu a můžou za to nejen blížící se volby. Národní sportovní agentura už začíná dýchat, sportovní část Národního investičního plánu byla nejvíc diskutovanou částí. Mimo dění n...