I basketbalisté Svitav odjeli z Prahy s nadílkou od pražských Sov ... USK - Svitavy 93:84

Basketbalisté USK Praha   překvapivě v devatenáctém kole ligy  zaskočili Svitavy výborným úvodem a tak se stalo, že první čtvrtinu vyhráli 32:23 a  o devět bodů nakonec i celé utkání. Ale popořádku ...

SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Ve druhé čtvrtině sice hosté sérií  stáhli a hru vyrovnali, domácí ale po přestávce znovu odskočili až na 18 bodů. Svitavy se sice pak znovu dostaly do kontaktu se soupeřem, leč hráči USK nyní na Folimance  koncovku nezkazili. Podařilo se jim bodovat ze tříbodové střelby a to rozhodlo. Pražané ovládli utkání a nad borci ze Svitav vyhráli, jak už víte rozdílem devíti bodů.

Jak říkám ...

„My jsme dneska přijeli úplně bez obrany, nevím, co se s námi dělo. Dostali jsme  moc bodů, a i když jsme měnili obrany, nic nám nevycházelo. Pouze asi dva nebo tři úseky jsme dokázali souvisleji bránit, ale zase jsme byli na druhé straně impotentní v útoku,“ řekl smutně po utkání  trenér Svitav Lukáš Pivoda.