Hokejisté Hradce za devět minut zhatili borcům Sparty možnost vyhrát nad nimi 1:0

Hokejisté Sparty Praha ve druhém utkání v krátkém čase odehraném s borci Hradce Králové na svém ledě O2 arény tentokrát neurvali výhru, jako před několika dny, ale jen pouhý bod za nerozhodný výsledek v základní hrací době. Sparťané už od 10. minuty dlouho vedli 1:0 a už to vypadalo, že hokejový zápas skončí fotbalovým výsledkem 1:0.

Jenže v 54. minutě se po dlouhém obléhání domácí branky Hradec nakonec dočkal vyrovnávacího gólu a utkání tak dospělo do prodloužení. Při hře tři na tři rozhodl o druhém bodu pro hradecký Mountfield Radovan Pavlík. Jeho jméno pak vyvolávali po utkání příznivci Hradce Králové, kteří tentokrát odjížděli z Prahy radostněji než před několika dny po prvním střetnutí, ve kterém Sparta vyhrála 4:0.

Praha  25. září 2018

Tipsport ELH
předehrávané utkání   27. kolo

HC Sparta Praha - Mountfield Hradec Králové 1:2 v prodl. (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 10. Smejkal (T. Pavelka, Košťálek) - 54. Vincour (Cingel), 63. R. Pavlík (Zámorský) * Rozhodčí: Hejduk, Hodek - Rampír, Kis * Vyloučení: 5:5 *  Bez využití * Diváci: 5373.
Sparta: Machovský - Gregorc, Piskáček, Košťálek, T. Pavelka, Blain, Kalina, T. Dvořák - Černoch, Sill, Smejkal - Jarůšek, P. Vrána, Říčka - Kudrna, Klimek, Buchtele - Beran, Pšenička, Rousek. Trenéři: Krupp a J. Nedvěd
Hradec Králové: Maxwell - Zámorský, Piché, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Rosandič, Nedomlel - Smoleňák, Koukal, M. Chalupa - Vincour, Cingel, R. Pavlík - Vopelka, Bičevskis, Miškář - Paulovič, Kukumberg, Bezúch. Trenéři: T. Martinec, Krátoška a P. Svoboda