Gabriela Koukalová uklidila Česko a sklidila pozornost svým rozhodnutím nesportovat

[ title]
Gabriela Koukalová na svém facebookovém profilu oznámila první dubnovou sobotu svým fanouškům a nesvým novinářům, že se rozhodla ...


Milí fanoušci a novináři, dneska jsem udělala prohlášení, že příští sezónu vynechávám. Necítím se na závodění fyzicky ani psychicky, nemám vnitřní touhu vyhrávat. Chci teďka chvíli dělat i jiné věci.

Neříkám, že končím celou kariéru, třeba mi závodění bude chybět, ale teď si nedokážu představit návrat. Chtěla jsem to udělat nějak oficiálně v příštím týdnu, ale dneska při akci Ukliďme Česko mě napadlo, že si uklidím i duši a už řeknu to, co ve mně několik týdnů zrálo.

Byla jsem tento krásný den venku plná radosti a tak jsem to řekla prvnímu, kdo se mě zeptal. Věřte, že se mě na to ptalo stovky lidí denně a já to rozhodnutí opravdu zvažovala.

Důvody a původ mých zdravotních problémů se podrobně dozvíte v mé knize, která vyjde už teď v dubnu. Udělám v dalších týdnech i pár rozhovorů s médii a brzy se ozvu. Mějte se hezky, užívejte těchto krásných dní v klidu a pohodě jako já!

Děkuji všem za podporu a nezoufejte, že nebudu závodit, stejně bych příští rok nejspíš nic nevyhrála.
Snímek facebookové stránky Gabriely Soukalové, kde oznámila, co oznámilaVelký úklid Česka proběhne po Velikonocích. Přidáte se také ke Gabriele Soukalové?


(ps, facebook Gabriely Koukalové,  Prvnízprávy.cz & SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)