Fotbaloví fanoušci v Edenu viděli pět gólů. Mladoboleslavští za šest minut před koncem dali dva

Dlouho to vypadalo, že utkání Slavia Praha - Mladá Boleslav skončí s nulou ve výsledku, neboť domácí Pražané vedli  ještě 86. minutě 3:0,  ale pak se to stalo.

Domácí hráči se v závěru utkání nakonec obávali o výsledek. Nečekané drama způsobil mladoboleslavský kanonýr Komličenko, který  nejdříve brankou z pole a pak gólem z penalty snížil na rozdíl jediného gólu. Středočeši nakonec v šestém vzájemném utkání v řadě se Slavií prohráli, protože  zabiják Komličenko již nestačil dát třetí gól.

Praha 8. prosince  2018

FORTUNA:LIGA   osmnácté  kolo

Slavia Praha - Mladá Boleslav 3:2 (1:0)
Branky: 20. Škoda z penalty, 51. Stoch, 73. Olayinka  -  86. a 90.+2 z penalty Komličenko * Rozhodčí: Proske - Kotík, Hock. ŽK: Džafič, Hubínek, Mareš, Matějovský. Diváci: 9091.
Slavia: Kolář - Coufal (79. Zelený), Kúdela, Deli, Bořil - Souček (82. Matoušek) - Zmrhal, Stoch, Traoré, Olayinka - Škoda (75. Mešanovič). Trenér: Trpišovský.
Mladá Boleslav: Šeda - Pauschek, Hůlka, Král, Mareš - Hubínek (85. Kateřiňák), Takács - Ladra (71. Novák), Džafič (62. Matějovský), Přikryl - Komličenko. Trenér: Weber