Fotbalová Plzeň možná ztratí i zápas se Spartou, tuší sázkaři, ale ono se to nějak vyVrbí

[ title]
Tohle nebude žádná oťukávaná. Oba kluby Plzeň i Sparta ve 24. kole kole fotbalové ligy  potřebují ve vzájemném utkání, které se hraje v neděli 15. dubna 2018, naplno bodovat. Nemít titul by byl pořádný průšvih pro Plzeň a to samé by znamenalo pro Spartu neprojít do pohárové Evropy, což jí zaručí jen třetí místo v tabulce. Na koho  sázkaři nejčastěji vsadili?

Třeba bookmakeři Tipsportu kurzem 2,15:1 na výhru domácí Plzně říkají, že Západočeši mají k vítězství a ke třem bodům přece jen blíž. Jenže když Tipsport vyhodnotí, jak sázkaři zatím tipují, vychází to poměrně jasně pro Spartu.

Zápas je hodně důležitý i pro trenéra roku 2017 Pavla Vrbu,  jehož svěřenci už prohráli doma s týmy, jako jsou Jihlava, Mladá Boleslav a nyní i v Praze s Bohemians Praha a s těmi dokonce rozdílem tří branek 2:5.

Pavlovi Vrbovi nebylo v neděli 8. dubna 2018 v pražské Ďolíčku do úsměvu ...
Proboha,  dostali  jsme další branku
Z toho výsledku může bolet hlava

"Šedesát procent tiketů je u nás vsazeno na výhru Sparty v kurzu 3,72:1. Na Plzni leží deka. Fotbalově se jí nedaří, ztrácí body, Slavia mocně ukusuje z náskoku a Sparta cítí, že tohle sousto leží jak na zlatém podnose," komentuje názory  sázkařů před zápasem jara bookmaker Tipsportu Petr Urbanec.

Bookmakeři Tipsportu dokonce vrátili do hry kurz na zisk titulu pro Plzeň (byť je to stále „tutovka“ 1,02:1), který vzhledem k náskoku Viktorie v nabídce dlouhé měsíce chyběl. Proti Plzni se dá vsadit v kurzu 15:1. Tato hodnota odpovídá nejvíc situaci, kdy by se mistrem stala Slavia. Tipsport má vypsané i další možnosti umístění: Slavia bude do 2. místa – kurz 1,2:1, Sparta bude do 2. místa – kurz 10:1, Sparta do 3. místa 2,8:1.


Podívejte se, jak fotbalisty Plzně smázli obyčejní klokani a to ještě z vršovického Ďolíčku


 (ps, SportovníListy.cz, foto: Jiří Růžička)