Fotbalisté Slavie v Lize mistrů dali v utkání s Barcelonou dvě branky, ale přesto prohráli 1:2

„Kluci hráli fantasticky," řekl po utkání  Ligy mistrů  Slavia Praha - FC Barcelona trenér Slavie Praha Jindřich Trpišovský.

Jak říkám ...

„Neříkám to moc často, když ale vynechám prvních dvacet minut, kluci hráli fantastický zápas. Když si vezmu, proti komu jsme stáli, jsem hrozně rád za projev týmu, i když je to nakonec prohra bez bodu. Hlavně od 25. minuty a v druhém poločase náš výkon gradoval, v posledních deseti minutách jsme měli spoustu situací ve vápně, které mohly skončit gólem. Je škoda, že jsme si dali v podstatě dva vlastňáky. Prvních dvacet minut od nás nebylo dobrých, byli jsme od hráčů soupeře hodně daleko. Od té naší první šance to ale byl vyrovnaný zápas. Podle mě se hrál skvělý fotbal, oba týmy měly spoustu šancí, Ondra Kolář toho také hodně pochytal,“ hodnotil  zápas s Barcelonou trenér Jindřich Trpišovský.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...

SportovniListy.cz rovněž napsaly

Odezírali jsme z obrázků pořízených při utkání Ligy mistrů fotbalistů Slavie - Barcelona

(ps, SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)