Fotbalisté Dukly nějak nemohou vyhrát. Naposled je trápili Klokani. Dukla - Bohemians 0:1

[ title]
Fotbalisté Dukly nejsou zrovna ti, kteří by se po třetím ligovém kole radovali z výsledků a z postavení v tabulce. Naposled v dohrávce třetího kola první ligy doma podlehli 0:1 Bohemians 1905, a protože prohráli i předchozí duely, jsou v sezoně stále bez bodu. Jejich soupeři Klokani naopak podruhé zvítězili. Malé pražské derby dopadlo, jak dopadlo. A ke všemu ještě gól rozhodl v prvním poločase obránce Dukly Martin Chlumecký, který si dal vlastní branku.

SportovníListy.cz byly na místě děje...
Jak jsi zařídil, že si soupeř dal vlastní branku?
A jedu,  klokane
Vysoká hra


Jak říkám..."Myslím si, že první půlku jsme neodehráli vůbec špatně, na držení míče jsme byli jednoznačně lepší. Bohužel nás Bohemka ztrestala z první situace, kterou jsme si několikrát nacvičovali, a bohužel jsme si dali vlastní gól. Předcházel tomu míč, který přišel za obranu. Tam jsme to měli jednoznačně zavřít, potom už je to složité ve vápně nahánět. Chyběl mi tam tlak do vápna, ke konci půle se to zlepšilo. Když tam přijde gólman, který nevím, jak dlouho nechytal, a my ho pořádně neprověříme, tak z toho jsem zklamaný. Rozhoduje se ve vápně a tam jsme byli nedostačující. My jsme si vytyčili nějakou cestu s mladšími hráči a v tom musíme být trpělivější. Samozřejmě hráči dělají chyby a my jsme za ně potrestaní. Je otázka času, když to přijde. Chceme vyhrát co nejdřív, protože za krásu se body nerozdávají," řekl po utkání trenér Dukly Pavel Drsek.

"Od začátku jsme podávali velmi nekvalitní, zbabělý výkon. Nemělo to nic společného s tím, co hrát chceme a co taky umíme. Přesto jsme šli do vedení. Je potřeba říct, že to byla krásná a dobře sehraná akce. Do konce poločasu už jsme nepředvedli nic, jenom chaos vzadu. Soupeř nás mohl v závěrečném závaru v prvním poločase ztrestat, byla tam tyčka. Ve druhém poločase jsem viděl určité zlepšení z hlediska nasazení. Naše hra byla splašená díky naší středové řadě, která dnes podala katastrofální výkon. Střídající (Hilál) Júsuf tam vnesl klid. My jsme si v průběhu druhého poločasu vypracovali šance, kterými jsme mohli rozhodnout. Protože jsme nedali, Dukla neměla co ztratit. Mezi šancemi jsme byli darební a strachovali se až do konce. Dneska mám velmi špatný pocit z výkonu, je pro mě těžké se i radovat. Ale vyhráli jsme a tři body se počítají. Určitě je docením, až se vzpamatuju z toho, co jsem viděl," řekl trenér Bohemians Martin Hašek starší.


  Praha  6. srpna 2018

                                                                                        třetí  kolo


Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 0:1 (0:1)
Branka: 25. vlastní Chlumecký *  Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Vlček * ŽK: Bezpalec - F. Hašek, Valeš * Diváci: 5262.
Dukla Praha: Rada - Miloševič, Bezpalec, Chlumecký, Podaný - Bilovský, Tetour (76. Holenda), Holík - Douděra (76. Brandner), Schranz, Štursa (62. Djuranovič). Trenér: Drsek.
Bohemians Praha 1905: Valeš - Dostál, Krch, Bederka, Bartek - Reiter (66. Vodháněl), Švec, F. Hašek, Vaníček (85. Záviška) - Juliš (54. Hilál), Mašek. Trenér: M. Hašek st.arší.
SportovniListy.cz rovněž napsalyMladoboleslavští fotbalisté vytěžili v Karviné tři ligové body. Karviná - Mladá Boleslav 3:4

Domácí fanoušci v Praze v Edenu si zařvali gól třikrát a hosté jen jednou... Slavia - Opava 3:1


(ps, SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička)