Domácí fanoušci v Praze v Edenu si zařvali gól třikrát a hosté jen jednou... Slavia - Opava 3:1

V úvodním zápase třetího kola fotbalové ligy hrála Slavia Praha na domácím hřišti s Opavou a příznivci pražského klubu byli spokojeni.

SportovníListy.cz jsou na místě děje...

.

Josef Hušbauer, který v tomto utkání zastával i roli kapitána, dal branku, když střelou z dálky překonal brankáře Fendricha. Po prvním poločase byl stav skóre  Slavia Praha - Opava 1:0.

Slavia Praha už brzo po změně stran vedla dvoubrankovým rozdílem, když z pokutového kopu podruhé skoroval Josef Hušbauer.

Deset minut před koncem však hosté snížili také kapitánem týmu Nemanjou Kuzmanovičem a za stavu  2:1 se stalo ze zápasu na konec utkání malé drama. Ale to nebyl ještě konec.

Poslední gól zápasu proměnil střídající hráč Slavie Nigerijčan Peter Oladeji Olayinka, který dal v nastaveném čase svůj první gól v červenobílém dresu, ale protože za dřívějšího působení na Dukle dal šest branek, byl to vlastně jeho sedmý ligový gól.

Praha 3. srpna 2018

třetí  kolo

Slavia Praha - SFC Opava 3:1 (1:0)

Branky: 20. a 51. z penalty Hušbauer, 90.+3 Olayinka - 80. Kuzmanovič * Rozhodčí: Houdek - Moláček, Caletka *  ŽK: Ngadeu - Radič * Diváci: 13.127.
Slavia Praha: Kolář - Coufal, Ngadeu, Deli, Bořil - Souček - Stoch, Hušbauer, Sýkora (68. Baluta), Zmrhal (82. Olayinka) - Tecl (71. Škoda). Trenér: Trpišovský.
Opava: Fendrich - Simerský, Radič, Hrabina - Janetzký (62. Jurečka), Schaffartzik - Jursa (83. Juřena), Kuzmanovič, Zapalač - Puškáč, Smola (46. Helebrand). Trenér: Skuhravý.

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)